تك كاره مخزن دار
چاپگرهای تك كاره مخزن دار بهترین چاپگر جهت مصارف اداری وخانگی می باشند. صرفه اقتصادی و هزینه پایین جوهر در چاپگرهای فوق وجه تمایز آنها با دیگر چاپگرها می باشد. لازم به ذكر است كه شركت اپسون تنها تولید كننده چاپگرهای مخزن دار(لیتری) استاندارد در جهان است.
 
چند كاره مخزن دار
چاپگرهای چند كاره مخزن دار اپسون با سه یا چهار عملكرد چاپ،اسكن و كپی و فكس بهترین انتخاب جهت مصارف اداری وخانگی می باشند. صرفه اقتصادی و هزینه پایین جوهر در چاپگرهای فوق وجه تمایز آنها با دیگر چاپگرها می باشد. لازم به ذكر است كه شركت اپسون تنها تولید كننده چاپگرهای مخزن دار(لیتری) استاندارد در جهان است.
 
تك كاره كارتریج دار
انواع چاپگرهای تك كاره جوهر افشان با برند اپسون توسط گروه ماشین های اداری ایران "مادیران" ارائه می شود. مادیران نماد اطمینان
 
چندكاره كارتریج دار
چاپگرهای چندكاره و كارتریج دار جدید سری WorkForce اپسون با امكانات فوق العاده ای همچون چاپ دوپلكس اسناد ، قابلیت اتصال بی سیم و همچنین سرعت چاپ بالا برای استفاده در ادارات و سازمان ها بسیار مناسب می باشند. هد چاپ این مدل ها از نوع PrecisionCore بوده كه یكی از پیشرفته ترین فن آوری های انحصاری شركت اپسون برای چاپگرهای حرفه ای پرسرعت با مصارف تجاری و صنعتی می باشد. همچنین به دلیل استفاده از كارتریج های جوهر DURABrite اپسون ، اسناد با كیفیت لیزری چاپ شده و درمقابل آب و سایر عوامل محیطی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.