گیرنده دیجیتال
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن با قابلیت ضبط برنامه از طریق حافظه USB و ارائه تصویر و صدا با کیفیت دیجیتال و نمایش عکس با فرمت های JPG , BMP , PNG و دارای HDMI و کیفیت تصویر HD. گیرنده دیجیتال ایکس ویژن را از مادیران بخواهید.
 
تلویزیون
بهترین تلویزیون را براساس بودجه خود از بین تلویزیون های کره ای ایکس ویژن و تلویزیون های ژاپنی شارپ انتخاب کنید. تلویزیون مورد نظر خود را در شاخه های LCD, LED و یا CRT جستجو کنید.
 
اسمارت باكس
تلویزیون معمولی خود را هوشمند كنید.حتی تلویزیون های هوشمند هم، كاملا هوشمند نیستند! داشتن یك اسمارت باكس امكانات بیشتری را برایتان فراهم می سازد. تمامی سرگرمی های مورد علاقه تان را در یك زمان و تنها در یك باكس بیابید.
 
مانیتور تلویزیون
مانیتور تلویزیون ال جی کاربردی ترین وسیله برای کسانی است که می خواهند از نمایشگرشان هم به عنوان مانیتور کامپیوتر استفاده کنند هم تلویزیون. مانیتور تلویزیون LG را با گارانتی مادیران تهیه فرمایید
 
مانیتور صنعتی
مانیتورهای صنعتی شارپ با قابلیت اطمینان بالا و استفاده آسان ، تمامی نیازهای كاربران را براورده می نمایند . اندازه های این مانیتورها بسیار متنوع بوده و با توجه به نوع كاربرد و محل استفاده ، میتوان آنها را در جهت افقی یا عمودی نصب كرد . با نصب مانیتورهای شارپ علاوه بر نمایش اطلاعات ، جلوه خاصی به فضاهای عمومی و محل كار خود ببخشید.
 
دیتا پروژكتور
ویدئو پروژکتورهای اپتوما دارای بهترین کیفیت و بیشترین بزرگ نمایی تصاویر تا 300 اینچ هستند. ویدئو پروژکتورهای اپتوما را از مادیران بخواهید
 
اسپیكر
اسپیکرهای میوا دارای خروجی صدای بسیار شفافی هستند. با استفاده از این اسپیکرها صداهایی را که هیچ گاه نمی شنیده اید را بشنوید.
 
دی وی دی پلیر و بلوری پلیر
دستگاه دی وی دی پلیر و بلوری پلیر با برند شارپ و ایکس ویژن دارای USB ، SD Card ، HDMI و قابلیت اجرای فرمت های WMA و jpeg و Divx و XViD و DVD وVCD و mp3 می باشند
 
سینمای خانگی
سینمای خانگی مادیران با برند شارپ و ایكس ویژن دارای1080P HDMI ، SD Card، MMC Card ، USB و قابلیت پخش DVD و Audio CD و VCD و mp3 و Divx و Jpeg می باشند.
 
تجهیزات بازی
دسته بازی iGAME بی سیم 2.4GHz، طراحی شده جهت استفاده در بازی هایی تحت سیستم عامل اندروید، كنسول های بازی و كامپیوتر می باشد، كه دارای طراحی زیبا و مبتنی بر اصول ارگونومیك است.
 
لوازم جانبی