تلویزیون
بهترین تلویزیون را براساس بودجه خود از بین تلویزیون های ایكس ویژن و TCL انتخاب كنید. تلویزیون مورد نظر خود را در شاخه های ULTRA HD 4K , Smart LED و LED جستجو كنید.
 
ساند بار
تجربه صدایی واضح و قدرتمند با ساندبارهای ایكس ویژن، شما میتوانید با بررسی دقیق مدل های ساند بار ایكس ویژن، بهترین انتخاب را داشته باشید.
 
گیرنده دیجیتال
گیرنده دیجیتال ایكس ویژن با قابلیت ضبط برنامه از طریق حافظه USB و ارائه تصویر و صدا با كیفیت دیجیتال و نمایش عكس با فرمت های JPG , BMP , PNG و دارای HDMI و كیفیت تصویر HD. گیرنده دیجیتال ایكس ویژن را از مادیران بخواهید.
 
اسمارت باكس
تلویزیون معمولی خود را هوشمند كنید.حتی تلویزیون های هوشمند هم، كاملا هوشمند نیستند! داشتن یك اسمارت باكس امكانات بیشتری را برایتان فراهم می سازد. تمامی سرگرمی های مورد علاقه تان را در یك زمان و تنها در یك باكس بیابید.
 
سامانه‌های نظارت هوشمند
سامانه‌های نظارت هوشمند جهت حفاظت و نظارت از اماكن مسكونی یا تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. مادیران ارائه كننده بهترین و با كیفیت‌ترین تجهیزات نظارت تصویری مناسب برای استفاده خانگی یا تجاری در ایران است.
 
مانیتور صنعتی
مانیتور های صنعتی عرضه شده توسط مادیران با قابلیت اطمینان بالا و تصویر منحصر به فرد تمامی نیازهای كاربران به یك راهكار حرفه‌ای تصویری را برآورده می سازند. امكان كاربری مداوم در زمان طولانی،‌ امكان مدیریت مانیتورها از طریق نرم افزار، ‌و همچنین كنتراست و درخشندگی بسیار بالای مانیتور‌های صنعتی بخشی از تفاوت عمده این محصولات در قیاس با تلویزیون‌های خانگی می باشند. در حال حاضر این محصولات برای سطوح متفاوت كاربری با برند های شارپ (Sharp) و میوا (MEVA) توسط مركز ماشین های اداری ایران عرضه شده و در سراسری ایران تحت پوشش خدمات پس از فروش می باشند.
 
دیتا پروژكتور
ویدئو پروژكتورهای اپتوما دارای بهترین كیفیت و بیشترین بزرگ نمایی تصاویر تا 300 اینچ هستند. ویدئو پروژكتورهای اپتوما را از مادیران بخواهید
 
اسپیكر
اسپیكرهای میوا دارای خروجی صدای بسیار شفافی هستند. با استفاده از این اسپیكرها صداهایی را كه هیچ گاه نمی شنیده اید را بشنوید.