فیلتر
تجربه جهانی نشان داده است که حفظ محیط‌ زیست امری پیچیده و دشوار است و نمی‌توان مسئولیت این امر خطیر را صرفاً بر دوش یک سازمان یا ترکیبی از چند نهاد دولتی قرار داد. شرکت ها، موسسه ها و آحاد مردم می‌توانند به یکی از بازوهای مؤثر در امر حفاظت از محیط زیست تبدیل شده و خود نقشی بسیار مهم و اساسی در جلوگیری از تخریب روزافزون محیط زیست و معکوس کردن این روند برعهده بگیرند. در همین راستا گروه مادیران بر پایه احساس تعهد، این مهم را از وظایف و ماموریتهای خود در حوزه مسئولیت اجتماعی دانسته ، کمر همت بسته تا به نحو شایسته دین خود را به جامعه ، اقتصاد و صنعت ادا نماید. این مسئولیت به صورت مستمر و در قالب برنامه هایی از قبیل برگزاری جشنواره "یوز" و همچنین سرمایه گذاری در شرکت کیمیا شیمی زنگان (تولید کننده پلیمرهای گیاهی قابل تجزیه در محیط زیست با منابع تجدید پذیر مانند نشاسته ذرت و همچنین ظروف یکبار مصرف با ورق های گیاهی ) و ... در برنامه ریزی های کلان گروه در نظر گرفته شده است. دربرنامه ای دیگر و در نخستین روز از دومین ماه پاییز95 گروه مادیران با شعار "حفاظت از محیط زیست؛ حفاظت از زندگی ، حفاظت از فردا" با حضور پرسنل خود تور یک روزه ای را ترتیب داد که طی یک برنامه تفریحی و جذاب با هدف پاکسازی محیط زیست به کوه های درکه صعود نموده و به پاکسازی آن پرداختند.
روز خانه تکانی مادیران(5S)
5S یکی از مباحث عمده مدیریت ژاپنی است.5S سیستمی برای بهینه سازی و آراستگی محیط کار میباشد.
حضور در هفتمین دوره نمایشگاه کار
نمایشگاه کار فرصتی خوب برای ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه میباشد.
جشن استقبال از بهار کارکنان شرکت مادیران
جشن سال نو برای کارکنان در بخش های مختلف شرکت برگزار گردید.
حضور بانوان قهرمان تیم ملی تکواندو در شرکت مادیران
در راستای ارتقاء روحیه و افزایش انگیزه بانوان شاغل در شرکت مادیران از قهرمانان تیم ملی تکواندو مربیان ایشان دعوت به عمل آمد.
قهرمانی تیم فوتسال در جام انفورماتیک
در جهت گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، دوازدهمین دوره فوتسال جام انفورماتیک برگزار گردید.
حفاظت از محیط زیست ؛ حفاظت از زندگی
گروه مادیران با شعار "حفاظت از محیط زیست؛ حفاظت از زندگی ، حفاظت از فردا" با حضور پرسنل خود تور یک روزه ای را ترتیب داد.

 
Click To PopUp
Click To PopUp