× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال از سوی مادیران

دستگاه فوق با یک آنتن معمولی،تمام امواج کانال‌های ارسالی از صداو سیما را به صورت دیجیتال دریافت می‌كند وكاربران با اتصال این دستگاه به هر نوع تلویزیونی اعم از تلویزیونهای لامپی معمولیCRT،ال‌سی‌دی و پلاسما می‌توانند به تصاویر صاف و باکیفیت دیجیتال دسترسی داشته باشند.

این دستگاه با اتصال به آنتن معمولی،كانال‌های تلویزیونی را با كیفیت تصویری بهینه MPEG-4 DVB-T پخش می‌كند و با ارائه تصویر و صدا با كیفیت عالی بدون سایه و برفک،دارای قابلیت PVR با USB2.0‌ و ضبط برنامه ها بر روی كارت حافظه USBیا هارد اکسترنال با منبع تغذیه جداگانه است.همچنین دارای نمایشگر شماره کانال یا ساعت، نمایش تصویر با قابلیت زوم در محدوده انتخابی، ظرفیت ذخیره بیش از 2هزار كانال، نمایش 8 لیست دلخواه از برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی،خروجی صدای دیجیتال S/PDIF است.

DVB-T باداشتن قفل منو و كانال‌های از پیش انتخاب شده،تله تكست به صورت OSD یا VBI،پشتیبانی از چند تراک صدا و زیر نویس چند زبانه،آپشن اسکن خودکار و دستی كانال‌ها،نمایش آخرین كانال نمایش داده شده در زمان روشن كردن،دستگاه ریموت كنترل با دکمه های میانبر رنگی،نرم افزار قابل ارتقا با USB و یا از طریق دریافت از آنتن OTA،نصب آسانو منو های با کارکرد ساده، از ویژگی های مطلوبی برخوردار است.

این دستگاه همچنین با قابلیت راهنمای الكترونیكیEPG،جست و جوی سریع کانالها با حرف اول نام کانال،نمایشگر قدرت سیگنال دیجیتال دریافتی،8حافظه قابل برنامه ریزی برای روشن وخاموش و ضبط برنامه ها به صورت یک مرتبه ای و روزانه و هفتگی، مزیت قابل توجه برای كاربران دارد.

دستگاه DVB-T X.VISION بزودی با یك سال گارانتی مادیران وارد بازار می‌شود.

 

اخبار مرتبط

یوزپلنگ ایرانی در حمایت ایکس ویژن
جشنواره یوز به مناسبت روز ملی یوزپلنگ در 12 شهریور ماه 1394 در منطقه بیارجمند شاهرود با همکاری موسسه حیات وحش میراث پارسیان ، UNDP و سازمان محیط زیست و با حمایت مالی ایکس ویژن برگزار گردید.
جشنواره ویژه مادیران برای جام جهانی برزیل 2014
مادیران برای همراهی با علاقه مندان فوتبال و در جهت رضایت تمامی خریداران گیرنده دیجیتال X.VISION، اقدام به برگزاری قرعه کشی ویژه ای بین مشتریان گیرنده دیجیتال X.VISION نموده است.
تجهیز كامپیوترهای شخصی و نوت بوك به گیرنده دیجیتال
در ادامه روند تولید دستگاههای گیرنده امواج دیجیتال X.VISION،محصول جدیدی از این دستگاه ها مخصوص كامپیوتر های شخصی و نوت بوك تولید شده است كه اكنون با خدمات یك ساله مادیران عرضه می شود.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
همكاری‌مادیران‌با‌صدا و سیمابرای پخش‌دیجیتال‌برنامه‌ها
باشگاه خبرنگاران - مادیران با تولید SET-TOP BOX با نام DVBT سیگنالهای فشرده و یا کد شده دیجیتالی فرستاده شده از سوی صدا وسیما را پس از دریافت و كد گشایی، به سیگنالهای آنالوگ قابل نمایش روی صفحه تلویزیون تبدیل می كند