× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

شارپ موفق به كسب جایزه 2009 موسسه BLI شد

BLI یا Buyers Laboratory كه مجهزترین بانك اطلاعات بین المللی دستگاه‌های تصویرساز دیجیتال نظیر كپی،چاپگر و فراهم كننده خدمات آزمایش كیفی و فنی آنهاست،به طور سالیانه پس از آنالیز دستگاه ها به شركت های دارای خطوط تولید باكیفیت و بی نقص،جایزه اهدا می كند.

موسسه BLI،هر2 ماه یكبار آزمایشاتی را برروی خطوط تولید شركت ها انجام می دهد و در نهایت،جایزه براساس نتایج حاصل از نمودارهای تراكمی به منتخبین تعلق می گیرد .

از دیگر معیارهای گزینش BLI می توان به مواردی نظیر قابلیت اطمینان، كیفیت،خلاقیت،سهولت استفاده،اسكن،تنوع اتصالات،ویژگی ها و قیمت كلی اشاره كرد.

علاوه بـــر ایــن،تقــدیرنـــامه های دیگــری نیـــز بــه چـاپگـــرهــای چندكــاره و تــك رنگ شـــارپ نظیــر MX-M283N چاپگر چندكاره و تك رنگ بـا سرعت 21 الـی 30 صفحــه در دقیقــه، MX-M363Nچاپگر چندكاره و تك رنگ با سرعت 31 الی 40 صفحه در دقیقه ، MX-M453N و MX-M503Nچاپگرهای چندكاره و تك رنگ با سرعت 41 الی 50 صفحه در دقیقه تعلق گرفته است.

چاپگرهای چندكاره A3 شارپ نیز با طیف رنگی و سیاه و سفید در سال 2009 ، 8 جایزه Picks را به خود اختصاص داده اند. بنابر تحقیقات موسسه BLI، 17 جایزه فعلی Pick of the Year Award متعلق به خطوط تولیدی A3 شارپ است كه این تعداد در میان خطوط تولید كپی بی نظیر است.

شركت شارپ همچنین،درنظر دارد خطوط تولید استراتژیك دیگری به بخش های قبلی خود اضافه كند.

 

اخبار مرتبط

25 میلیون تومان جایزه مادیران برای معرفی متقلبان كارتریج تونر
گزارش‌های بازار حاكی از آن است كه در چند ماه گذشته به دلیل عدم تخصیص ارز كافی از سوی بانك‌ها، تعداد زیادی كیت‌های تقلبی كارتریج تونر دستگاه‌های فتوكپی شارپ بین فروشندگان بازار توزیع شده است كه مصرف كنندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند.
مادیران نماینده برتر شارپ در خاورمیانه شد
همایش سال 2011 نمایندگان افریقا و خاورمیانه شارپ با عنوان Sharp Solution Summit در حالی به كار خود پایان داد كه طی مراسم ویژه ای از سوی Yamaguchi،مدیر عامل دفتر مركزی منطقه ای شارپ،تقدیرنامه برترین نماینده به مادیران اهدا شد.
معرفی جدیدترین كالاهای شارپ در IFA 2010 برلین
جدید ترین كالاهای شارپ نظیر تلویزیون‌های 3D سری AQUOS Quattron در نمایشگاه IFA‌ 2010 برلین معرفی شدند.
نگرش زیست محیطی شارپ در تولید محصولات خود
شارپ با معرفی مفهوم جدید شاخص بازگشت به طبیعت در تولید محصولات، نگرش زیست محیطی جدیدی را در دستور كار خود قرار داده است.
دریافت جایزه ENERGY STAR از سوی شارپ
شركت شارپ در سال میلادی جاری موفق به كسب جایزه ENERGY STAR شد.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
شارپ موفق به دریافت جوایز منتخب BERTLsm شد
6 مــدل از دستگاه های چــندكــاره شــارپ موفق به دریافت جــایــزه BERTLsm ســال 2009 از موســـــسه Business Equipment Research & Test Laboratories SM یا BERTLsm شدند.
ورود فتوكپی‌شارپ با منوی عملكرد فارسی به بازار ایران
برای نخستین بار،دو مدل از دستگاه های فتوكپی‌ شارپ با منوی عملكرد فارسی و نمایشگر 1/8 اینچی لمسی LCD،توسط مادیران وارد بازار شد.