× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

  • ال جی در جمع برتیرین های بیزینس ویك

ال جی الكترونیكس در جمع برترین های بیزینس ویك

در گزارش سال 2010 مركز آمار و تحقیقات بیزینس ویك ،كه نتیجه بررسی دقیق شركت های مختلف و معرفی 50 شركت برتر دنیاست،شركت ال جی الكترونیكس رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است و درمیان شركت های تولید كننده وسایل و تجهیزات الكترونیكی مانند جنرال الكتریك ، سونی و سامسونگ الكترونیكس، رتبه نخست را داراست.

این رتبه بندی جهانی هر ساله شركت های گوناگونی را مورد ارزیابی قرار می دهد و در نهایت گزارش رتبه بندی خود را بر اساس شاخص های مورد نظراعلام می كند كه در گزارش سال 2010 شركت های جنرال الكتریك، سونی ، سامسونگ الكترونیكس و نوكیا به تر تیب در رده های 11،10،9 و 23 قرار دارند.

طی یك سال گذشته، شركت ال جی الكترونیكس با تولید محصولات و معرفی تكنولوژی های جدید خود در كالاهایی نظیر مانیتور،درایو،هارد دیسك ، نوت بوك ، گوشی های همراه و تلویزیون، توانست به طور مطلوب ا زدیگر شركت های رقیب پیشی بگیرید.

اكنون مادیران كالاهای فناوری اطلاعات نظیر مانیتور ، درایو و هارد دیسك های ال جی را با آخرین تكنولوژی روز و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران عرضه می كند.

 

اخبار مرتبط

نمایش تصاویر تنها با کمک یک USB
AOC از همکاری‌ خود با DisplayLink جهت تولید مانیتوری خبر داد که تامین انرژی و دریافت اطلاعات تصویری مورد نیازش تنها به کمک یک کابل USB 3.0 صورت می‌گیرد و نیازی به ورودی VGA ندارد.
یک چندلمسی ِهوشمندِ باریک در دستان شماست
شارپ به‌تازگی نمایشگر 32 اینچی لمسی و فوق HD‌را با رزولوشن dpi 2160 × 3840 تولید کرده است که دارای تکنولوژی اختصاصی IGZO بوده و با ضخامت 36 میلی‌متر در بین سری‌های مشابه باریک‌ترین نمایشگر موجود قلمداد می‌شود.
عرضه جدیدترین سری مانیتور AOC به بازار
جدیدترین سری مانیتور AOC با نام مینیاتور و معروف به دوست دار محیط زیست،از سوی مادیران تولید و روانه بازار شد.
مدیریت مدرن با مانیتورهای شبكه‌ای LG
استفاده از سیستم‌های مانیتور شبكه‌ای ال‌جی علاوه بر مصرف برق بسیار كم كه حدود90درصد كمتر از مصرف برق دیگر كامپیوترهای مجزاست، اشغال فضای كمتری را برای كاربر فراهم می‌كند.
عرضه كالاهای مادیران در فروشگاه های زنجیره‌ای
شركت مادیران به منظور رفاه حال مشتریان و قابل دسترس بودن كالا،در طرحی نوآور محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش،در فروشگاه های زنجیره ای ارایه می كند.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.