× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

تجهیز كامپیوترهای شخصی و نوت بوك به گیرنده دیجیتال

این گیرنده امواج دیجیتال كه برای كامپیوتر شخصی و نوت بوك طراحی شده است در مدل PCDVB2100 با قابلیت دریافت و پخش تصاویر HD و ضبط برنامه های تلویزیونی(PVR) دارای سیستم ضبط برنامه زنده تلویزیونی و مدیریت با ماشین زمان است.

PCDVB2100 همانند گیرنده های قبلی، می تواند كانالهای دیجیتال پخش شده از صدا و سیما را دریافت كند.همچنین با USB 2.0 سازگار است و قابلیت نصب در سیستم های عاملWindows XP,7,Vista, را دارد.

 

اخبار مرتبط

یوزپلنگ ایرانی در حمایت ایکس ویژن
جشنواره یوز به مناسبت روز ملی یوزپلنگ در 12 شهریور ماه 1394 در منطقه بیارجمند شاهرود با همکاری موسسه حیات وحش میراث پارسیان ، UNDP و سازمان محیط زیست و با حمایت مالی ایکس ویژن برگزار گردید.
جشنواره ویژه مادیران برای جام جهانی برزیل 2014
مادیران برای همراهی با علاقه مندان فوتبال و در جهت رضایت تمامی خریداران گیرنده دیجیتال X.VISION، اقدام به برگزاری قرعه کشی ویژه ای بین مشتریان گیرنده دیجیتال X.VISION نموده است.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
همكاری‌مادیران‌با‌صدا و سیمابرای پخش‌دیجیتال‌برنامه‌ها
باشگاه خبرنگاران - مادیران با تولید SET-TOP BOX با نام DVBT سیگنالهای فشرده و یا کد شده دیجیتالی فرستاده شده از سوی صدا وسیما را پس از دریافت و كد گشایی، به سیگنالهای آنالوگ قابل نمایش روی صفحه تلویزیون تبدیل می كند
تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال از سوی مادیران
بزودی مادیران به تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال یا SET-TOP BOX با نام DVB-T و برند X.VISION می‌پردازد