× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

فتو اسكنر V600 اپسون با تكنولوژی Digital ICE

فنآوری پیشرفته ی Digital ICE در این دستگاه امكان حذف گرد و غبار و خراش، بازگرداندن رنگ های محو شده و احیای عكس های قدیمی و متن را به كاربر می دهد.

فتو اسكنر V600 اپسون با رزولوشن6400 در 9600 dpi،علاوه بر تكنولو‍‍‍ژی منبع نوری LED،اسكنری پر سرعت و دارای قابلیت بدون نیاز به زمان گرم شدن است.

اسكن فیلم های 35 میلیمتری با 12 فریم همزمان، اسلایدهای 35 میلیمتری با 4 فریم همزمان،نگاتیو و فیلم های Medium Format و پانوراما در ابعاد 6 x 22 سانتیمتر، از دیگر قابلیت های این فتو اسكنر است.

در حال حاضر فتو اسكنر V600 اپسون با گارانتی یك ساله مادیران در بازار عرضه می شود.

 

اخبار مرتبط

مادیران نخستین نماینده اپسون در ایران
مدیرعامل شركت مركزماشینهای اداری ایران گفت: مادیران بعنوان نخستین و باسابقه ترین نماینده انحصاری شركت اپسون در ایران همچنان فعالیت خود را در بازاریابی و فروش چاپگرهای جوهرافشان و سوزنی، اجرای پروژه های بانكی، عرضه تجهیزات فروشگاهی و ارایه انواع اسكنرهای تخت و بایگانی اپسون ادامه میدهد.
عرضه كالاهای مادیران در فروشگاه های زنجیره‌ای
شركت مادیران به منظور رفاه حال مشتریان و قابل دسترس بودن كالا،در طرحی نوآور محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش،در فروشگاه های زنجیره ای ارایه می كند.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
V500 Photo اسكنر حرفه ای اپسون
مدل V500 Photo اسكنری حرفه ای از اپسون با وضوح 9600 6400X دی پی آی است