بستن پنجره

سریع ترین چاپگر فروشگاهی جهان در بازار ایران

TM-T88V برای ارایه خدمات نوین و بهینه در فروشگاه های بزرگ،رستوران ها،فست فود ها و مكان هایی كه سرعت عملیات فروش ركن اصلی محسوب می شود،راه حلی مناسب است.

جاپگر صدور رسید TM-T88IV نیز پرفروش ترین چاپگر از سری چاپگرهای صدور رسید اپسون با فروش بیش از 5 میلیون دستگاه در سراسر جهان است.TM-T88IV با سرعت چاپ 200 میلی متر در ثانیه،امكان چاپ رسید و باركد در 2 رنگ را دارا است.این چاپگر علاوه بر پورت های ارتباطی رایج نظیر سریال،parallel و USB،از پورت های شبكه Ethernet و بی سیم Wireless بهره می‌برد.

همچنین چاپگر TM-L90 اپسون،ویژه چاپ لیبل و باركد با وضوح چاپ 203 dpi امكان چاپ لیبل و باركد با وضوح مطلوب را فراهم می آورد.این چاپگر با امكان چاپ 2 رنگ،دارای ظرفیت كاركرد 70 میلیون خط چاپ لیبل و باركد است.

چاپگر TM-T70 اپسون نیز از دیگر چاپگر هایی است كه از سوی مادیران ارایه شده است. از ویژگی های انحصاری این چاپگر می توان به ابعاد بسیار كوچك،‌امكان صدور رسید و تعویض رول كاغذ از قسمت جلوی چاپگر،سرعت و وضوح چاپ مطلوب اشاره كرد.این چاپگر برای استفاده تمام سیستم های نوبت دهی نظیر بانك ها،كارواش ها و داروخانه ها كاربردی است.

در حال حاضرچاپگرهای TM-T88IV،TM-L90،TM-T70 و TM-T20 كه با داشتن تاییدیه انرژی استار Energy Star تا 80 درصد نسبت به رقبای خود،انرژی كمتری مصرف می كنند با گارانتی یك ساله مادیران برای دستگاه و هد،در بازار ایران عرضه می‌شوند.