× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

عرضه جدیدترین سری مانیتور AOC به بازار

سری مینیاتور كه از قابلیت های ویژه ای برخوردار است،آینده روشنی را برای بازار AOC رقم خواهد زد.این سری در سه اندازه 5/18، 2 و 5/21 اینچ تولید شده است و با طراحی جدید و كنتراست بی نظیر 20،000،000:1 (بیست میلیون به یك) تفاوت‌های بارزی با سایر مانیتورهای موجود در بازار دارد.

سری مینیاتور مانیتورهای AOC با توجه به مصرف بسیار پایین انرژی،دوست دار محیط زیست نامیده می شوند.

از دیگر تفاوت‌های سری مینیاتور می توان به گارانتی دو ساله و خدمات دو ساعته این سری در مراكز خدمات مادیران اشاره كرد كه اطمینان بخش مشتریان AOC خواهد بود.

 

اخبار مرتبط

نمایش تصاویر تنها با کمک یک USB
AOC از همکاری‌ خود با DisplayLink جهت تولید مانیتوری خبر داد که تامین انرژی و دریافت اطلاعات تصویری مورد نیازش تنها به کمک یک کابل USB 3.0 صورت می‌گیرد و نیازی به ورودی VGA ندارد.
یک چندلمسی ِهوشمندِ باریک در دستان شماست
شارپ به‌تازگی نمایشگر 32 اینچی لمسی و فوق HD‌را با رزولوشن dpi 2160 × 3840 تولید کرده است که دارای تکنولوژی اختصاصی IGZO بوده و با ضخامت 36 میلی‌متر در بین سری‌های مشابه باریک‌ترین نمایشگر موجود قلمداد می‌شود.
مدیریت مدرن با مانیتورهای شبكه‌ای LG
استفاده از سیستم‌های مانیتور شبكه‌ای ال‌جی علاوه بر مصرف برق بسیار كم كه حدود90درصد كمتر از مصرف برق دیگر كامپیوترهای مجزاست، اشغال فضای كمتری را برای كاربر فراهم می‌كند.
عرضه كالاهای مادیران در فروشگاه های زنجیره‌ای
شركت مادیران به منظور رفاه حال مشتریان و قابل دسترس بودن كالا،در طرحی نوآور محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش،در فروشگاه های زنجیره ای ارایه می كند.
ال جی الكترونیكس در جمع برترین های بیزینس ویك
طبق آخرین گزارش تحقیقاتی سال 2010 پایگاه اطلاع رسانی و نشریه بیزینس ویك، شركت ال جی الكترونیكس با 20 رتبه ترقی در ارایه نوآوری و محصولات جدید، بالاتر از شركت های سامسونگ اكترونیكس، سونی و جنرال الكتریك قرار گرفت.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.