× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

مادیران نخستین نماینده اپسون در ایران

ایشان با بیان این مطلب ،افزود:مادیران كه به همراه فروش كالاهایی نظیر چاپگرهای جوهرافشان، سوزنی، بانكی، حرارتی و انواع اسكنر اپسون، ،ارایه خدمات پس از فروش آنها را نیز به عهده دارد؛ اكنون پس از برگزاری سمینار موفق چاپگرهای حرارتی در آبان ماه سال 89 كه با همكاری و پشتیبانی شركت اپسون انجام شد، ارایه جدیدترین كالاهای اپسون بر اساس آخرین تكنولوژی روز جهان و مطابق با نیاز بازار ایران را نوید می دهد.

وی همچنین با اشاره به سابقه همكاری دو شركت مادیران و اپسون، گفت: سابقه 20 ساله همكاری شركت اپسون با مادیران، نشان داده است كه مادیران شریك امن و مطمئنی برای این شركت به حساب می‌آید؛ مادیران نیز طی این چند سال همكاری با شركت اپسون توانسته است سهم بسیار خوبی از بازار چاپگر و اسكنر ایران را به خود اختصاص دهد كه با معرفی مدل‌های جدید كالاهای اپسون، این سهم بازار ر ا بیش از پیش، افزایش خواهد داد.

 

اخبار مرتبط

فتو اسكنر V600 اپسون با تكنولوژی Digital ICE
فتو اسكنر V600 اپسون به عنوان حرفه ای ترین اسكنر عكس،فیلم،نگاتیو و اسلاید با قابلیت اسكن فیلم های پانوراما،دستگاهی كاربردی و مناسب برای عكاسان است.
عرضه كالاهای مادیران در فروشگاه های زنجیره‌ای
شركت مادیران به منظور رفاه حال مشتریان و قابل دسترس بودن كالا،در طرحی نوآور محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش،در فروشگاه های زنجیره ای ارایه می كند.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
V500 Photo اسكنر حرفه ای اپسون
مدل V500 Photo اسكنری حرفه ای از اپسون با وضوح 9600 6400X دی پی آی است