بستن پنجره

ورود جدیدترین مانیتورهای صنعتی لمسی شارپ به بازار

به گزارش شارپ ورلد، این محصول دارای یك صفحه نمایش و قلم لمسی باحساسیت بالاست كه بر روی یك پایه نصب شده است و ابزاری ایده آل برای اتاق‌های کنفرانس شرکت ها ،جلسه های سخنرانی و محیطهای آموزشی است.
برنامه کاربردی این مانیتور، ارتباط تعاملی مناسبی با كاربر ایجاد می كند تا حداكثر بهره وری از جلسه بدست آید.
شركت شارپ نرم افزاری اختصاصی برای این محصول طراحی كرده است كه به كاربر اجازه می دهد تا به راحتی با قلم حسی و عملگرهایی كه در این نرم افزار طراحی شده است، اشكال هندسی و خطوط مورد نظر را به سرعت و سهولت رسم كند .با این نرم افزار می‌توان تصاویر و نقشه های ارسال شده از اسكنر را نیز بر روی نمایشگر، بزرگ و كوچك كرد و یا چرخاند.
همچنین می‌توان مطالب مورد نظر را با قلم و یا انگشت بر روی آن نوشت و با یك كلیك نتیجه را بر روی چاپگر فرستاد و دراختیار حاضران در جلسه قرار داد و یا به صورت فایلی با فرمت‌های مختلف تصویر و متنی در رایانه ذخیره كرد.
پنل های مورد استفاده در این مدل از تكنولوژی انحصاری UV2A و LED Backlight به منظور افزایش كیفیت تصاویر و كاهش مصرف انرژی بهره می برند.
اكنون شركت مادیران به عنوان نماینده انحصاری این محصول در ایران، خدمات پس از فروش آن را نیز به عهده دارد كه به زودی آن را به بازار عرضه خواهد كرد.