× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

جدیدترین ویدیو وال هوشمند لمسی شارپ وارد بازار می شود

شركت شارپ اعلام كرد كه با همكاری كمپانیU-TOUCH انگلستان،كه متخصصان بین المللی موفق در زمینه سیستمهای لمسی – تعاملی هستند،جدیدترین ویدیو وال خود را در نمایشگاه IBC2011 كه از تاریخ 9 تا 13 سپتامبر سال جاری در آمستردام هلند برگزار شد در غرفه 11G44 به معرض نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شارپ ،با تركیب مزایای نمایشگر PN-V601 شارپ و سیستم تعاملی – لمسی شركت U-TOUCH،راهكاری هوشمند و قابل اعتماد در این ویدئو وال خلق شده است.

این نمایشگر 60 اینچی با لبه فوق باریك و مجهز به سیستم Full array backlight قدرت ارایه تصویری با روشنایی 700cd/m2 را دارد و مناسب برای تركیب با سیستمهای یكپارچه لمسی است.این دستگاه یرای كاركرد 24 ساعته طراحی شده است كه به كار بر اجازه بكارگیری دائمی و بدون هراس از خرابی را می‌دهد.

شركت U-TOUCH نیز پوششی لمسی تولید كرده است كه 3 نمایشگر PN-V601 را در حالت افقی و كنار یكدیگر پوشش می‌دهد تا راهكار تعاملی – لمسی مناسبی برای شركت‌های پخش تلویزیونی،تجاری و تبلیغاتی باشد.

ضمن آنكه سیستم U-TOUCH،انعطاف پذیری كافی برای استفاده در ویدئووال هایی با ابعاد و پیكر یندی متفاوت را داراست.

همچنین این سیستم با سری نمایشگر PN-V602 سازگار است. نمایشگر PN-V602 علاوه بر قابلیهای سری PN-V601،دارای میزان روشنایی 1500cd/m2است و به همراه بهره گیری از ویژگی Local dimming به منظور كاهش 50 درصدی میزان مصرف انرژی، مناسب برای استفاده در محیط های نیمه باز است.

شركت مادیران به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش كالاهای تصویری شارپ در ایران، آماده همكاری با تمام ارگان‌ها ،سازمان‌ها ، شركت‌ها و كاربران در زمینه طراحی و اجرای چنین سیستم‌هایی است .

 

اخبار مرتبط

سمینار تجهیزات پیشرفته مانیتورینگ و سامانه نظارت تصویری
مرکز ماشین های اداری ایران با همکاری موسسه رشد و فناوری قلم چی ، سمینار تخصصی تجهیزات مانیتورینگ را برگزار کرد.
رونمایی از جدیدترین Video Wall شارپ با 5 وجه تصویر
شركت شارپ جدیدترین نمایشگر خود را كه یك Video Wall پنج وجهی است،ابتدا در نمایشگاه ISE2011 آمستردام و به تازگی در ناكازاكی ژاپن به نمایش گذاشت.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.