بستن پنجره

معرفی جدیدترین مانیتور ال جی با تكنولوژی دید سه‌بعدی

این مانیتورهای سه‌بعدی27 اینچ با نام‌هایDM2752 وM2752 دارای پنلIPS با رزولوشن Full HD و زاویه‌دید عریض بوده و امكان تماشای تصاویر با كیفیت بسیار مطلوبی را در اختیار بیننده قرار می‌دهند.

DM2752 كه از جدیدترین تكنولوژی سینمای سه‌بعدی ال جی استفاده می‌كند و دید سه‌بعدی كامل و راحتی را با استفاده از عینك‌های سه‌بعدی بدون لرزش ارائه می‌دهد، موتور تبدیل محتوای دو‌بعدی به سه‌بعدی داشته تا بتواند امكان تماشای نامحدود محتوا با كیفیت بالا را فراهم كند.

این مانیتورها همچنین با قابلیت ارائه تصویر در تصویر(PIP) كه به‌كاربر امكان دیدن چندین تصویر همزمان را می‌دهد و برخورداری از صدای فراگیر و دو ورودی HDMI ، پكیج كاملی برای علاقمندان به نظر می رسند.

ویژگی اصلی این مانیتورها ولی عملكرد تلویزیونی آن‌هاست یعنی جدا از اینكه می‌توانند به PC شما متصل‌شوند و نقش مانیتور را داشته باشند، این قابلیت را نیز دارند كه یك تلویزیون با ویژگی سینمای سه‌بعدی باشند.

این ادغام‌سازی ضمن حفظ كیفیت، یك ویژگی كم‌نظیر جهت افزایش دسترسی به محتواهای مورد نظر و در عین‌حال كاهش میزان سطوح اختصاص داده شده به وسایل خانه و محل كار است. مانیتورهای یادشده با ارائه طیف رنگی كامل و حذف كلیه محو‌شدگی‌ها در تصاویر متحرك با سرعت بالا و پوشش‌دهی صوتی حرفه‌ای، تمام آن‌چیزی را كه یك سینمای سه‌بعدی حرفه‌ای نیاز دارد، در دو ورژن مانیتوری و تلویزیونی، ارائه می‌دهند.

لازم به‌ذكر است كه مانیتورM2752 از ماه گذشته میلادی عرضه شده و DM2752 نیز تا چند روز آینده در بازار اروپا به‌فروش خواهد رسید.

اكنون تولید،توزیع و خدمات پس از فروش مانیتورهای ال جی در ایران، از سوی مادیران انجام می شود.

 

اخبار مرتبط

عرضه جدیدترین مانیتور سینمایی ال‌جی
ال‌جی به‌زودی دو مدل جدید از مانیتورهای LCD فوق عریض خود را با نام‌های29EA73-P و 29EB73-P وارد بازار خواهد کرد.