بستن پنجره

ورود سری جدید مانیتورهای IPS ال‌جی به بازار

این مانیتورها ضمن ارائه تصاویری با بالاترین كیفیت ممكن و با زاویه دید فوق‌العاده وسیع 178 درجه، بیننده را قادر می‌سازند تا تصویر را از هر سمتی كه تمایل دارد، چه ایستاده، چه نشسته و یا حتی خوابیده مشاهده نماید و در عین‌حال شاهد هیچ نوع محو‌شدگی در صحنه‌های با سرعت بالا نظیر فیلم‌های اكشن و بازی‌های رایانه‌ای نباشد و به‌تبع آن، كار طولانی با مانیتور چشمانش را خسته نكند.

پردازش رنگ، برتری اصلی این سری از مانیتورهای ال‌جی است؛ تولید رنگ‌های به شدت واقعی و به‌حداقل رساندن فاصله میان" آنچه هست و آنچه به‌نمایش در‌آمده است"سبب شده تا این مانیتورها طیف وسیعی از افراد را از كاربر خانگی تا عكاسان و تدوین‌گران حرفه‌ای جذب كنند و شعار مدیران این محصول با عنوان "هر خانه، یك IPS" را تحقق ببخشند.

همچنین عملكرد چندگانه این مانیتورها در قالب «تصویر در تصویر»، جهت بهینه سازی اندازه پنجره، ویژگی مثبت دیگری است كه به‌وسیله آن می‌توان صفحات متعدد وب را در كنار هم مشاهده نمود.

سری جدید IPS ضمن طراحی ارتقاء یافته، جهت مرتب‌سازی و هدایت سیم‌ها در پشت دستگاه برای جلوگیری از انباشتگی، دارای راندمان مصرف انرژی به مراتب بهتر ازLED های رایج بوده و كیفیت بالای تصویر Full HD آن با رزولوشن 1920 x 1080، سبب دریافت نشان افتخار اتحادیه TIPA گردیده است.

مانیتورهای ال جی در ایران از سوی مادیران، تولید، توزیع و با خدمات پس از فروش، پشتیبانی می‌شود.