بستن پنجره

IPS7 جدیدترین سری مانیتورهای ال‌جی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Engadget، این مانیتورها كه در دو سایز 23 و 27 اینچ تولید و عرضه شده‌اند، ضمن برخورداری از پنلی زیبا و باریك با لبه‌های فوق نازك 1.2 میلی‌متری كه "Cinema Screen" نامیده می‌شوند، در حدی ظریف طراحی شده‌اند كه اصطلاحا به آن‌ها "بدون لبه" یا "لبه نامرئی" گفته می‌شود كه می‌توانند دیدی كامل، بدون مزاحمت و با ظاهری زیبا و فریبنده در اختیار ببیننده قرار دهند.

سریIPS7 مدرن همچنین دارای فناوری اتصال ویژه MHL (mobile high-definition) است كه بوسیله آن امكان اتصال آسان صفحه نمایش به‌ تجهیزات قابل حملی مانند تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها جهت انتقال تصویر فراهم شده‌است.
با‌ استفاده از این فناوری كاربر می‌تواند تصاویر مورد نظر را از هر وسیله دیگری به مانیتور منتقل و در ابعاد بزرگ‌تر و واقعی‌تر مشاهده كند.

سریIPS7 دارای زاویه ‌دید عریض 178 درجه است و در عین‌حال كیفیت كاملا زنده‌ای از مفهوم رنگ را ارائه می‌دهد؛ تصویر در آن رزولوشنی برابر 1920 x 1080 داشته و از ثبات رنگی كامل بدون محوشدگی در سرعت‌های بالا برخوردار است.

همچنین در این سری از مانیتورها با اضافه شدن نرم‌افزار كالیبره كردن رنگ، بازتولید رنگ‌ها و شبیه‌سازی هرچه بیشتر آنان به‌رنگهای واقعی برای عكاسان و گرافیست‌های حرفه‌ای به‌خوبی امكان‌پذیر شده‌است. از سوی دیگر پایه متالیك و شیك این مانیتورها به آن زیبایی كم‌نظیری بخشیده و مدیریت سیم‌های دستگاه جهت كاهش انباشتگی، بر جلوه ظاهری محصول افزوده است.

همچنین كلیدهای لمسی زیبایی نیز جایگزین دكمه‌های پلاستیكی سنتی و رایج مانیتور شده و طراحی مدرن آن را تكمیل كرده‌است.
بنابر اعلام ال‌جی این محصولات كه هم‌اكنون وارد بازار شده‌اند، طی ماه‌های آینده توزیع گسترده‌تری خواهند داشت.

مانیتورهای ال جی در ایران از سوی مادیران، تولید، توزیع و با خدمات پس از فروش، پشتیبانی می‌شود.