بستن پنجره

تجربه سینمای سه بعدی و نمایش تصویر 150 اینچی در خانه

ویدیو پروژكتور اپتما مدل HD33 بهترین گزینه برای كاربرانی است كه مایل به تماشای فیلم های سه بعدی با كیفیت عالی هستند. با استفاده از این پروژكتور، تصویر بزرگترین تلویزیونها نیز به نظر كوچك می‌آیند. كیفیت تصاویر بزرگ 150 اینچی حاصل از این پروژكتور، اثر سه بعدی آنرا به گونه ای افزایش می دهد كه بیننده هنگام تماشای فیلم سه بعدی، خود را درون و بخشی از فیلم حس می‌كند و این موضوع هیجان تماشای فیلم را چندین برابر می نماید.
HD33 با فن‌آوری تولید تصویر DLP كه به دلیل نسبت كنتراست بسیار بالا، مناسب ترین فن آوری قابل استفاده در پروژكتورهای سینمای خانگی است، تصاویری زنده و شفاف را به كاربران ارایه می دهد به طوریكه كیفیت آن قابل مقایسه با كیفیت تلویزیون‌های با كنتراست بالا می باشد. همچنین وضوح تصویر(1080p) FULL HD، ورودی HDMI و كنتراست فوق العاده 10,000:1 دراین ویدیو پروژكتور تجربه واقعی داشتن سینمای سه بعدی در خانه را به ارمغان آورده و جزئیاتی از فیلم را به تصویر می كشد كه در تلویزیون دیده نمی‌شود.
سیستمPure D این پروژكتور با ویرایش اتوماتیك تصویر باعث ایجاد تصاویر 3 بعدی با كیفیتی بهتر می‌شود و به این ترتیب، كاهش شدت روشنایی كه ممكن است به دلیل استفاده از عینكهای active ایجاد شده باشد را جبران می‌كند. عینكهایی كه هنگام تماشای فیلم می بایست استفاده شوند از نوع قابل شارژ3D-RF هستند و به صورت همزمان در ایجاد كنتراست بالا و تصاویر روشن تر و همچنین حذف سایه و پرش تصویر تاثیر گذارند. این عینكها از ایجاد تداخل در مواقعی كه چندین نفر مشغول دیدن فیلم هستند نیز جلوگیری می‌كنند.
پروژكتور اپتما مدل HD33 با دریافت جوایز متعدد از آزمایشگاه‌های آنالیز محصول مؤسسه‌های معتبر صوتی و تصویری اروپایی ، در جایگاه نخست پروژكتورهای 3D قرار گرفته است.
از مهمترین جوایز دریافتی این محصول می توان به اخذ جایزه كیفیت برتر ازAVForums كه انجمن شماره یك تفریحات و سرگرمی های خانگی اروپا است و همچنین دریافت جایزه بهترین كالا از مجله تخصصی Best Buy اشاره كرد. كسب این جوایز نشان دهنده موفقیت آمیز بودن آنالیز فنی پروژكتور HD33 در آزمایش های استاندارد این مؤسسه‌ها می باشد.
اكنون در بازار ایران نیز HD33 توسط شركت مركز ماشینهای اداری ایران و با قیمتی مناسب ، توزیع و پشتیبانی می‌شود و ارزش آن را دارد تا برای لذت بردن از تماشای فیلم‌های سه بعدی قسمتی از فضای خانه به این محصول اختصاص داده شود.

 

اخبار مرتبط

نكاتی برای خرید ویدئو پروژكتور
دنیای اقتصاد - هنگام خرید یك ویدئو پروژكتور به نكاتی نظیر رزولوشن،شدت روشنایی و انسی لومنس باید توجه كرد.
ورود پروژكتور 3D Full-HD شارپ به بازار جهانی
شارپ برای نخستین بار پروژكتور 3D Full-HD خودرا در سطح جهانی به بازار ارایه كرده است.
پروژكتور DLP مدل HD67N محصولی متفاوت از اپتما
شركت اپتما،دستگاه خانگی مدل HD67N را كه قابلیت NVIDIA و پخش تصاویر سه بعدی را دارد به بازار عرضه كرده است.