بستن پنجره

تكنولوژی ‌ال‌جی بر صفحه‌نمایش آیفون

این صفحات نمایش باریك، چهار اینچی بوده و از تكنولوژی لمسی in-cell در ساخت آنها استفاده شده است؛ این تكنولوژی با قراردادن حسگرهای لمسی در درون كریستال مایع نیاز به لایه لمسی اضافی را برطرف كرده و به همین دلیل سبب شده است كه آیفون‌های جدید به مراتب باریك‌تر از نمونه‌های قبلی خود باشند ضمن اینكه كیفیت تصویری‌ آنها نیز كاملا ارتقاء یافته‌است.
اپل در ماه‌ جاری میلادی، پس از پیروزی در دادگاه شكایت علیه سامسونگ به اتهام سرقت چندین اختراع ثبت شده، اعلام كرد كه 12 سپتامبر آینده تولیدات جدید خود را وارد بازار خواهد نمود. یكی از مدیران تولید مانیتورهای ال‌جی به رویترز گفته است كه كاركنان این مجموعه برای تولید به‌موقع این نمایشگرهایin-cell ، شبانه‌روز تلاش كرده‌اند و به‌نظر می‌رسد اكنون آن دوره فشرده كاری با موفقیت به‌ پایان رسیده‌است. ال‌جی همچنین افزوده است كه ادامه روند همكاری با اپل طبق زمان‌بندی‌های صورت گرفته، ادامه خواهد یافت. با توجه به افزایش اندازه نمایشگر از 3.5 اینچ به 4 به نظر می‌رسد كه اپل بر افزایش كیفیت تصویر ضمن افزایش وسعت دید، متمركز شده و تولید آن را به مشتری سنتی خود یعنی ال‌جی سپرده است.
پیش از این شارپ و توشیبا نیز اعلام كرده بودند كه بخشی از صفحات نمایش آیفون جدید را تولید خواهند كرد.

 

اخبار مرتبط

ال جی الكترونیكس در جمع برترین های بیزینس ویك
طبق آخرین گزارش تحقیقاتی سال 2010 پایگاه اطلاع رسانی و نشریه بیزینس ویك، شركت ال جی الكترونیكس با 20 رتبه ترقی در ارایه نوآوری و محصولات جدید، بالاتر از شركت های سامسونگ اكترونیكس، سونی و جنرال الكتریك قرار گرفت.