بستن پنجره

درخشش مادیران در زمینه هوشمندسازی و تجهیز مدارس

واژه‌ی مدارس هوشمند چندی است در ادبیات آموزش و پرورش ما وارد شده و فعالیت‌های ارزشمندی نیز در این زمینه به مرحله اجراء درآمده است.
مدرسه هوشمند (smart school) ، مدرسه ای است كه مدیریت ، كنترل و نظام ارزشیابی آن مبتنی بر فناوری شبكه و رایانه بوده و محتوای بیشتر درسهای آن الكترونیكی است. دانش‌آموزان در مدرسه هوشمند نقش یاددهنده و یادگیرنده را برعهده داشته و به آنها این فرصت داده می شود تا از برنامه‌های درسی خود فراتر گام بردارند.
در راستای اعتلای سیستم آموزشی كشور و نیز به منظور انجام قسمتی از مسئولیت اجتماعی متوجه شركتها ، شركت مركز ماشینهای اداری ایران با پشتوانه قریب به نیم قرن تجربه مفید و مستمر در ارائه راهكارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات ، مفتخر است كلیه تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز مدارس هوشمند را در قالب طرح هوشمند سازی مدارس با مزایای زیربه علاقمندان عرضه نماید:
1. ارائه یك سیستم یكپارچه با گارانتی و خدمات پس از فروش مادیران ( كلیه مراحل نصب و راه اندازی توسط پرسنل مجرب شركت انجام شده و كلاس آماده كار تحویل میگردد)
2. آموزش استفاده از تجهیزات به صورت رایگان
3. در نظر گرفتن تسهیلات پرداخت در صورت انعقاد قرارداد با سازمانها ، نهادها و ارگانها.
4. جلوگیری از خرید كالاهای تقلبی موجود دربازار.
5. امکان طراحی سیستم بر اساس نوع نیاز موسسه آموزشی

شركت مركز ماشینهای اداری ایران به منظور سرعت بخشیدن به این امر ، نیازها و امكانات را به سه دسته سخت افزاری ، نرم افزاری و شبكه تقسیم نموده است كه محصولاتی نظیر تین كلاینت ، كیت تعاملی هوشمند ، تخته هوشمند ، دیتا پروژكتور ، دیتاپروژكتور تعاملی ، انواع نوت بوك و سیستم های نرم افزاری تولید محتوا را در بر می گیرد.
خلاصه ای از پروژه های انجام شده توسط مادیران از سال 1389 تاكنون به شرح زیر می باشد:
1- پروژه تجهیز 905 كلاس درس به راهكار هوشمند سازی مدارس با اداره كل آموزش و پرورش و اداره كل نوسازی مدارس استان مازندران در سال 1389
2- پروژه تجهیز 5000 كلاس درس به راهكار هوشمند سازی مدارس با اداره كل آموزش و پرورش استان البرز در سال 1390
3- تامین كالای پروژه هوشمند سازی استان آذربایجان شرقی به تعداد 2156 دستگاه در سال 1390
4- اجرای پروژه تجهیز 450 كلاس درس به راهكار هوشمند سازی مدارس (به صورت كامل به همراه نصب و آموزش و نرم افزارهای تولید محتوای آموزشی) ، با اداره كل نوسازی مدارس و اداره كل آموزش پرورش استان خراسان رضوی
5- اجرای پروژه های پایلوت در استانهای خوزستان – قم – تهران – مازندران – البرز – گلستان – خراسان رضوی – اصفهان – شهرستانهای استان تهران – سیستان و بلوچستان
6- استانهای تحت پوشش طرح هوشمندسازی مدارس مادیران در سال 91 بشرح زیر بوده اند :
• استان تهران
• استان خراسان رضوی
• استان خراسان شمالی
• استان كردستان
• استان كهكیلویه وبویراحمد
• استان مازندران
• استان گلستان
• استان اردبیل
• استان قزوین
• استان زنجان
• استان البرز

برای كسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.

 

اخبار مرتبط

مادیران شركت پیشرو در زمینه هوشمندسازی و تجهیز مدارس
مادیران که یکی از شرکت‌های فعال در زمینه هوشمندسازی مدارس است اعلام کرده‌ تا پایان امسال بیش از 8 هزار کلاس درسی را در مدارس کشور هوشمند خواهد کرد كه از این تعداد تاكنون حدود 5 هزار كلاس مجهر شده است.