بستن پنجره

نسل جدید فتوكپی های شارپ با اسكنر تمام رنگی A3

در مقایسه با مدل های قبلی، این دستگاه ها دارای خصوصیات پیشرفته تری بوده و طراحی پنل كلیدها و صفحه نمایش آنها نیز بسیار منطبق با خواست مشتری می باشد. در این سری از فتوكپی ها، سرعت كپی/چاپ در دقیقه افزایش یافته و در نتیجه كپی برداری و چاپ اسناد در كمترین زمان انجام می شود. به عنوان مثال مدل سه كاره AR-X180 دارای سرعت 18 كپی/چاپ در دقیقه است كه نسبت به مدل قبلی خود، از سرعت بیشتری برخوردار می باشد.
وجود اسكنر رنگی از مشخصه بارز فتوكپی های جدید می باشد. با توجه به قیمت های بسیار گران اسكنرهای رنگی سایز A3، خرید دستگاههای سه كاره فتوكپی، پرینتر و اسكنر شارپ كه از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند، مقرون به صرفه بوده و بهترین گزینه برای استفاده در دفاتر اداری، شركتها، مراكز آموزشی و ... می باشند. نرم افزارهای اختصاصی شارپ، امكان اسكن تصاویر در برنامه هائی مانند Word و (Outlook (Email را فراهم می آورد و در صورت نصب نرم افزار جانبی، علاوه بر امكان اصلاح اسناد اسكن شده در كامپیوتر، می توان از سیستم فایل بندی و دسترسی آسان به آرشیو اسناد اسكن شده نیز بهره مند شد.
اسكنر رنگی و چاپگر مدل 23 كپی/چاپ در دقیقه (AR-X230N) قابلیت قرار گرفتن در شبكه را داراست. این قابلیت تاثیر شگرفی بر صرفه جوئی در زمان و كاغذ داشته ومورد درخواست همه دفاتر اداری، شركتها، سازمانها و ادارات می باشد.
قیمت مناسب دستگاه، مواد مصرفی و قطعات یدكی فتوكپی های شارپ، هزینه های مالكیت دستگاه را به میزان چشمگیری كاهش داده است. مزایای فوق به علاوه خدمات و پشتیبانی سراسری مادیران، موجبات اطمینان خریداران را فراهم آورده وهیچ نگرانی ازبابت فقدان و كمبود مواد مصرفی و قطعات یدكی وجود نخواهد داشت.
فتوكپی های سه كاره سری جدید شارپ، هم اكنون توسط شركت مركز ماشینهای اداری ایران (مادیران)، و همچنین از طریق عاملیت های رسمی و مجاز فروش شركت، در حال توزیع می باشد. برای كسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.