بستن پنجره

چاپ فوق العاده ارزان ، با كیفیت و قابل اطمینان با چاپگرهای جدید سری L "اپسون"

قیمت کارتریج برخی از چاپگرهای جوهرافشان با خود چاپگر برابری می کند؛ یعنی پس از چاپ حدود 150 تا 200 برگ، مصرف كننده مجبور به پرداخت هزینه ای معادل قیمت پرینتر برای کارتریج اوریجینال جدید خواهد شد. در واقع تولید کنندگان چاپگرهای جوهرافشان، درآمد خود را از فروش مواد مصرفی تامین می کنند. این مسئله سبب شده است تا مصرف كنندگان جهت كاهش هزینه ها به راهكارهای نامناسبی همچون شارژ ، كارتریج های لیتری و یا متفرقه که صدمات جدی به چاپگر وارد می کنند متوسل شوند. كلیه روشهای فوق علاوه بر كاهش محسوس كیفیت و ابطال گارانتی ، دردسرهای مختلفی را برای كاربر ایجاد می نماید .
جهت رفع این مشكل شركت "اپسون" به عنوان شركتی پیشرو در صنعت چاپ، چاپگرهای جدید جوهر افشان سری L را به بازار عرضه كرده است . با خریداری این چاپگرها ، علاوه بر كیفیت فوق العاده و كاهش چشمگیر هزینه چاپ ، استفاده آسان و اطمینان بالا نیز در یك بسته خارق العاده به كاربر ارائه خواهد شد . چاپگرهای جدید سری L اپسون با یك مخزن بزرگ و پر ظرفیت جوهر ، هزینه های چاپ و كسب و كار را به میزان قابل توجهی كاهش می دهند .
برای چاپ آسان اسناد تجاری ، چاپگر L100 و دستگاه سه كاره L200 و برای چاپ عكس های واضح و زنده، چاپگر L800 انتخاب بسیار مناسبی می باشد. مخزن بزرگ و پر ظرفیت جوهرها به همراه فناوری جدید شارژ راحت و سریع اپسون ، دردسرهای سایر سیستم های غیر اصولی پر كردن جوهر یا نصب تانک های جوهر لیتری را از بین برده است. درپوشها و فیلترهای ضد نشت ، پر كردن جوهر را سریع و آسان ساخته و حداقل تبخیر جوهر را تضمین می نماید.
شركت مادیران با 23 سال سابقه عرضه محصولات IT و ماشینهای اداری و بعنوان نماینده چاپگرهای اپسون در ایران، جهت حمایت از مصرف كننده اقدام به تهیه و توزیع این چاپگرها نموده و این چاپگرها را فقط با گارانتی "مادیران" در سراسر کشور به فروش می رساند.
برای كسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.

 

اخبار مرتبط

معرفی چاپگرها و اسكنرهای جدید اپسون توسط مادیران
شركت مركز ماشین های اداری ایران (مادیران) سمیناری را جهت معرفی جدیدترین چاپگرها و اسکنرهای اپسون برگزار کرد.
چاپگرهای فروشگاهی اپسون با تاییدیه Energy Star
روزانه بیش از 60 درصد رسید های فروشگاهی در جهان با چاپگرهای صدور فیش اپسون چاپ می‌شوند كه دارای تاییدیه انرژی استار هستند.