بستن پنجره

فعالیت گسترده مادیران در زمینه مانیتورهای صنعتی سری PN-V شارپ

ویدئووال به مانیتورهای بزرگی اطلاق می شود که از کنار هم قرار گرفتن چندین مانیتور با آرایش های مختلف، برای ایجاد تصویر بزرگتر و یکپارچه تشکیل می شود. نصب این نوع نمایشگرها علاوه بر نمایش دقیق اطلاعات، جلوه ای خاص به فضاهای عمومی می دهد. با توجه به نوع ساخت و قابلیت های ویژه سری PN-V ، می توان از آنها به عنوان مانیتور های حرفه ای نیز استفاده كرد. عموماً مانیتورهای حرفه ای در مکان هایی مانند اتاق های کنترل و مراكزی که نیاز به استفاده بدون وقفه و 24 ساعته از آنها است، استفاده می شوند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد مانیتور های شارپ امکان نصب به صورت عمودی می باشد. از ویژگی های دیگر این نمایشگرهای دیواری می توان به کاربری آسان، آرایش منبع نوری Full Array LED (در مدلPN-V600 دارای روشنائی Cd/m2450 و در مدل PN-V601 دارای روشنائی 700Cd/m2 و در مدل PN-V602 دارای روشنائی 1500Cd/m2 می باشد)، عمر بیش از 2 برابر نمایشگرهای معمولی ،استحکام بالای تجهیزات و مصرف انرژی اندك اشاره کرد . در مدل PN-V602 از تكنولوژی Local Dimming استفاده شده كه مصرف برق را به میزان قابل توجهی كاهش می دهد. از آنجا که در طراحی و ساخت این مانیتورها قاب بسیار نازكی تعبیه شده است ، فاصله بین دو مانیتور فقط 6.5 میلی متر می باشد. مانیتورهای صنعتی شارپ سری PN-V قابلیت استفاده در سالنهای كنفرانس بزرگ، نمایشگاهها، فرودگاه ها، ترمینال ها، موسسات مالی، ادارات و شرکت ها، مراکز درمانی، اتاق های کنترل و مانیتورینگ را دارند. شركت مادیران بعنوان نماینده انحصاری این محصول در ایران ، دارای تجربه ارزشمند چندین ساله در زمینه اجرای پروژه های ویدئووال می باشد كه بعنوان نمونه می توان به موارد ذیل اشاره كرد:
1- اداره حمل و نقل و پایانه های استان خراسان رضوی
2- تاسیسات دریائی شركت نفت
3- مركز كنترل ترافیك یزد
4- اداره توزیع نیروی برق قزوین
5- شركت هواپیمائی ماهان
6- اداره راه و ترابری استان اردبیل
7- اداره راه و ترابری استان همدان
8- اداره حمل و نقل و پایانه های استان مازندران
9- مركز كنترل ترافیك بیرجند
10- نیروی انتظامی تهران بزرگ
11- نیروی انتظامی استان سمنان
12- اداره راه و ترابری استان بوشهر
13- صداوسیمای جمهوری اسلامی(شبكه آموزش)
14- بیمارستان بقیه الله الاعظم
و....
برای كسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.

 

اخبار مرتبط

رونمایی از جدیدترین Video Wall شارپ با 5 وجه تصویر
شركت شارپ جدیدترین نمایشگر خود را كه یك Video Wall پنج وجهی است،ابتدا در نمایشگاه ISE2011 آمستردام و به تازگی در ناكازاكی ژاپن به نمایش گذاشت.