بستن پنجره

پنل های خورشیدی مادیران راهكاری مناسب برای كاهش آلودگی محیط زیست

با ادامه یافتن روند كنونی افزایش آلاینده ها و مشكلات وابسته به آن ، جایگزین كردن انرژی خورشیدی با انرژی های فسیلی از انتخاب به الزام تبدیل خواهد شد. استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان منبع تولید انرژی دایمی و پاك و کاربرد آن در سیستم های فتوولتائیک برای تبدیل به انرژی الکتریکی کاملاً فراگیر شده و شرکتها و موسسات متعددی در کشورهای مختلف اقدام به نصب این سیستم ها کرده اند و در حال حاضر نیز تلاش درجهت بهینه سازی این سیستمها همچنان ادامه دارد.
شركت مادیران به عنوان شركتی پیشرو در ارائه راهكارهای نوین ، تاكنون اقدامات بسیاری را در جهت ترویج و به كارگیری منابع انرژی پاك از قبیل انرژی خورشیدی انجام داده و پروژه های بسیاری را با موفقیت در سطح كشور از طریق عاملین خود به اتمام رسانده است. بخشی از این پروژه ها عبارتند از:
1- سیستم های تزریق به شبكه در دانشگاه های صنعتی اصفهان، تهران، شاهد، اصفهان، شهید چمران اهواز و ...
2- برق رسانی به روستاهای دور افتاده استان كردستان، خوزستان و ...
3- حفاظت كاتودیك خطوط لوله نفت و گاز
4- برق رسانی به آنتن های مخابراتی بین جاده ای استان گلستان، همدان، كرمان و...
5- سیستم برق اضطراری نیروگاه اتمی بوشهر
6- سیستم های كنترل ترافیك شیراز و پروژه های متعدد دیگر.
این شركت با همكاری شركای معتبر جهانی همچون شارپ و سانتك ، محصولات خورشیدی را با بالاترین استانداردهای جهانی ارائه می نماید. محصولات خورشیدی مادیران با 25 سال گارانتی راندمان عملكرد (تعویض) توزیع و پشتیبانی می شوند.
برای كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.

 

اخبار مرتبط

افتتاح بزرگترین مزرعه انرژی‌خورشیدی توسط شارپ
شارپ در كنفرانس سالانه انرژی‌های نو در ممفیس، یكی از بزرگترین مزارع خورشیدی خود را با شعار فعالیت صنعتی سبز ، افتتاح كرد.
مزیت استفاده از پانل‌های خورشیدی شارپ
با توجه به اینكه اكنون شارپ به عنوان سلطان صنعت برق خورشیدی با سیستمی كارآمد و مقرون به صرفه در دنیا شهرت دارد،پانل‌های خورشیدی شارپ با 25 سال گارانتی می‌توانند برای كاربران،ضریب اطمینان بالایی حاصل كنند.