بستن پنجره

ورود دیتا پروژكتورهای جدید اپتما به بازار

این دیتا پروژكتورها قابلیت پخش تصاویر بزرگ (60 اینچ) از فاصله كوتاه (فاصله دستگاه تا صفحه نمایش 70 سانتیمتر) را دارا می باشند. بدلیل وضوح تصویر بسیار مطلوبXGA در مدل EX610ST و WXGA(با قابلیت نمایش تصاویر در حالت wide) در مدل EW605ST تصاویر با رنگهای بسیار زنده و شفاف نمایش داده می شوند. این پروژكتورها با نصب در كنار بردهای تعاملی (Interactive Board) بهترین گزینه برای فضاهای آموزشی و اداری می باشند، بطوریكه معلمین یا اساتید محترم می تواند در نزدیكترین فاصله از برد قرار گرفته و بدون ایجاد سایه و یا تابش مستقیم نور حاصل از پروژكتور، مطالب مورد نظر را ارائه دهند. از ویژگیهای برجسته این مدل، صرفه جویی در مصرف انرژی در
حالت استندبای 1W و عملكرد خاموشی خودكار آن می باشد. طراحی بدون فیلتر و همچنین عمر لامپ 4000 ساعتی باعث كاهش هزینه های نگهداری این مدل ها می شود.
نكته قابل توجه دیگر، قابلیت پخش تصاویر سه بعدی (3D) مدل EW605ST می باشد. بدیهی است این توانائی در آموزش و یادگیری بهتر دانش آموزان و دانشجویان بسیار مؤثر است. باید توجه داشت كه برای راه اندازی پخش سه بعدی تصاویر، باید موارد زیر نیز فراهم باشد: 1) كامپیوتر شخصی با كارت گرافیك قوی Quad-buffered graphics 2) نرم افزار آموزشی سه بعدی 3) و عینك مخصوص اپتما برای دیدن تصاویر سه بعدی.
اپتما كیفیت ماندگاری رنگ را تا 5 سال تضمین می كند. به عبارت دیگر، اپتما گارانتی می نماید كه تا 5 سال رنگهای تصاویر محو نشده و كیفیت نمایش تصاویر نیز كاهش نیابد.
برای كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.

 

اخبار مرتبط

نكاتی برای خرید ویدئو پروژكتور
دنیای اقتصاد - هنگام خرید یك ویدئو پروژكتور به نكاتی نظیر رزولوشن،شدت روشنایی و انسی لومنس باید توجه كرد.