بستن پنجره

مراقب سلامت خود و چاپگرتان باشید!

كارتریج‌های تقلبی كه به اسم "طرح HP" در بازار موجودند‌، درحقیقت نمونه‌های بدون ماركی هستند كه در جعبه‌های كارتریج‌های اصل HP بسته‌بندی می‌شوند. براساس اعلام كارشناسان، استفاده از كارتریج‌های تقلبی و تماس با پودر آنها می‌تواند به شدت خطرناك و حتی سرطان‌زا باشد. حقیقت این است كه تشخیص كارتریج‌های اصلی از انواع Refill یا Recycle برای مصرف‌كننده كاری دشوار و حتی غیرممكن است. توجه به قیمت كارتریج و دقت در نوع بسته‌بندی و همچنین هولوگرام آن، تنها راه‌ تمایز نوع اصل از تقلبی است. اخیراً اتحادیه صنف فناوران یارانه استان تهران، طی بخشنامه‌ای فروش و توزیع كارتریج و تونرهای غیراصل را ممنوع كرده و تا پایان اردیبهشت‌ماه به اصناف فرصت داده تا این كالاها را از فروشگاه‌های خود جمع‌آوری كنند.
طی ماه‌های اخیر شركت مادیران كارتریج‌های Meva ویژه چاپگرهای پرمصرف HP را در بازار توزیع كرده كه این امر با استقبال بسیاری از همكاران و مصرف‌كنندگان مواجه شده است. این كارتریج‌ها دارای مزایای قابل توجهی همچون قیمت مناسب، كیفیت و ماندگاری بالای رنگ، گارانتی تعویض، فراوانی و سهولت دسترسی می‌باشند. برای كسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با شماره تلفن 19-88623700 (021) تماس حاصل فرموده یا به وب‌سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه فرمایید.

 

اخبار مرتبط

مادیران كارتریج های لیزری MEVA  را در بازار ایران توزیع كرد
طی دوماه گذشته مادیران دو مدل كارتریج مخصوص چاپگر های پرمصرف HP ‌را با برند میوا (MEVA) توزیع كرده كه این امر با استقبال بسیاری از همكاران و مصرف كنندگان مواجه شده است.
عرضه مواد مصرفی چاپگرهای لیزری HP با نام تجاری  MEVA توسط مادیران
وجود مواد مصرفی تقلبی HP در بازار، ذهن را به سوی این موضوع سوق می‌دهد كه چه راهكاری می‌توان برای ضمانت خرید و گارانتی تعویض مواد مصرفی HP پیدا كرد؟ چگونه می‌توان از مواد مصرفی استفاده كرد بدون آنكه به چاپگر صدمه‌ای برسد؟