بستن پنجره

شارپ برنده جایزه CI 2013 شد

بنابر اعلام وال‌استریت ژورنال این محصولات که شامل نمایشگرهای غول‌پیكر تعاملی و دوسویه با پنل لمسی هستند، در اندازه های 60، 70 و 80 اینچی تولید شده و این قابلیت را دارند كه ویدئو، گرافیك‌ و متن‌ را جهت ارتباطات وسیع‌تر با كیفیت Full HD به سهولت نمایش دهند. برخورداری از تکنولوژی مشارکتی و تطبیق‌پذیری مناسب، این محصول را به سوی ارتقاء سطح مناسبات تجاری، پرزنتیشن‌ها، تله‌کنفرانس‌ها و همچنین کاربری در محیط‌های آموزشی سوق داده است.
AQUOS Board شارپ که از نظر هیات داوران چیزی فراتر از نمایشگرهای سالن‌های کنفرانس است، از آن جهت مورد استقبال قرار گرفت که توانسته است عملکرد فوق تعاملی مناسبی را فراهم کند. ضمن اینکه با نمایش شفاف‌تر تصاویر و ارائه آن در اشکال افقی و عمودی می‌تواند قابلیت استفاده مداوم و کاربردی داشته باشد.
جایزه Commercial Integrator مشهور به CI را هرساله پنلی متشکل از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و جمعی از نویسندگان مجلات تخصصی اهدا می‌کنند و در اهداء آن علاوه بر تازگی به کاربردی بودن محصول نیز بسیار اعمیت می‌دهند.
گفتنی است که شارپ در نمایشگاه سالانه InfoComm 2013 (محل اهداء جوایز امسال) با بسیاری از محصولات خود که در ساخت‌شان از تکنولوژی IGZO استفاده شده، شرکت کرده است.

 

اخبار مرتبط

شارپ برنده جایزه طلایی و نقره‌ای كنفرانسSID
دو محصول از تولیدات كمپانی شارپ برنده جایزه اول و دوم كنفرانس سالانه SID شدند.