× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

یک چندلمسی ِهوشمندِ باریک در دستان شماست

این نمایشگر که PN-K322B نام دارد، دارای پایه‌ای است که شما می‌توانید به کمک آن زاویه دید مورد نیاز خود را تنظیم کنید؛ به عنوان مثال از حالت عمودی برای مشاهده مانیتور و از زاویه‌دید‌های پایین‌تر یا حالت افقی برای نوشتن و یا هرنوع عملکرد لمسی دیگر استفاده کنید.
این مانیتور به دلیل عملکرد چندلمسی هوشمند و همچنین ویژگی palm cancellation به شما اجازه می‌دهد که به‌راحتی و بدون اعمال فشار دست بر روی سطح مانیتور، از قلم نوری جهت انجام کارهایتان استفاده کنید؛ در حقیقت این مانیتور هوشمند نوعی الویت‌بندی را برای فرایند لمسی خود رعایت می‌کند. نوک قلم‌ لمسی که همراه با این نمایشگر ارائه می‌شود، ضخامتی برابر 2میلیمتر دارد که به کمک آن می‌توان انواع متون را نوشت و طرح‌های مورد نظر را رسم کرد.
ورودی‌های تعبیه شده درPN-K322B نظیر3 DisplayPort و HDMI در حقیقت رزولوشن 2160 × 3840 را کاملا پشتیبانی کرده و آن را قادر می‌سازند که محتوای موجود در PC را تنها با استفاده از یک کابل منتقل و با کیفیت 4K نمایش دهد.
با توجه به درخواست‌های روزافزون برای نمایشگرهایی با کیفیت فوق HD و کاربردهای وسیع آنها از مصارف تجاری تا کاربری‌های حرفه‌ای چون نمایش ویدئوها و گرافیک‌ها و همچنین قابلیت‌های عرضه نمایشگاهی در موزه‌ها، گالری‌ها و مانند آن، بازار فروشی خوبی برای این محصول شارپ که درحال حاضر تنها در ژاپن عرضه شده است، پیش‌بینی می‌شود.

 

اخبار مرتبط

نمایش تصاویر تنها با کمک یک USB
AOC از همکاری‌ خود با DisplayLink جهت تولید مانیتوری خبر داد که تامین انرژی و دریافت اطلاعات تصویری مورد نیازش تنها به کمک یک کابل USB 3.0 صورت می‌گیرد و نیازی به ورودی VGA ندارد.
عرضه جدیدترین سری مانیتور AOC به بازار
جدیدترین سری مانیتور AOC با نام مینیاتور و معروف به دوست دار محیط زیست،از سوی مادیران تولید و روانه بازار شد.
مدیریت مدرن با مانیتورهای شبكه‌ای LG
استفاده از سیستم‌های مانیتور شبكه‌ای ال‌جی علاوه بر مصرف برق بسیار كم كه حدود90درصد كمتر از مصرف برق دیگر كامپیوترهای مجزاست، اشغال فضای كمتری را برای كاربر فراهم می‌كند.
عرضه كالاهای مادیران در فروشگاه های زنجیره‌ای
شركت مادیران به منظور رفاه حال مشتریان و قابل دسترس بودن كالا،در طرحی نوآور محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش،در فروشگاه های زنجیره ای ارایه می كند.
ال جی الكترونیكس در جمع برترین های بیزینس ویك
طبق آخرین گزارش تحقیقاتی سال 2010 پایگاه اطلاع رسانی و نشریه بیزینس ویك، شركت ال جی الكترونیكس با 20 رتبه ترقی در ارایه نوآوری و محصولات جدید، بالاتر از شركت های سامسونگ اكترونیكس، سونی و جنرال الكتریك قرار گرفت.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.