بستن پنجره

عرضه جدیدترین مانیتور سینمایی ال‌جی

این دو مانیتور 29 اینچی با نسبت تصویر 21:9، در اوایل آگوست عرضه خواهند شد و از آنجایی‌ كه ابعادشان نزدیك به ابعاد سینمای خانگی است، به ‌راحتی می‌توانند جهت تماشای لذت‌بخش فیلم‌ها و یا انجام بازی‌های رایانه‌ای مورد استفاده کاربران قرار بگیرند. مشخصات هردوی این مانیتورها شبیه به‌هم است با این تفاوت که در 29EB73-P امکان تنظیم ارتفاع نیز وجود دارد.
هر دو مانیتور IPS جدید ال‌جی، دارای دو اسپیكر داخلی هفت واتی هستند و بنابراین ضمن تدارک یک تجربه سینمایی، مجموعه مناسبی از صوت و تصویر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. همچنین تصویر عریض در این مانیتورها به كاربران این امكان را می‌دهد كه چندین صفحه را در كنار هم بخوانند و چندین پنجره باز را در یك قاب داشته باشند. این قابلیت برای طراحان حرفه‌ای، گرافیست‌ها و تدوین‌گران بسیار با اهمیت است چرا كه به آن‌ها این امكان را می‌دهد كه فضای بیشتری را ببینند و دیگر نیازی به كاربرد هم‌زمان دو مانیتور در كنار هم نداشته باشند.
رزولوشن این مانیتورها برابرdpi 2560x1080 بوده و ضمنا مجهز به دو ورودی DVI-D، دو رابط HDMI، سه پورت USB و یك رابط MHL نیز می‌باشند.

 

اخبار مرتبط

معرفی جدیدترین مانیتور ال جی با تكنولوژی دید سه‌بعدی
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید كه از تعدد سیستم‌های اطرافتان به‌تنگ آمده‌اید، كافی است منتظر جدیدترین محصولات ال‌جی كه مانیتور- تلویزیون‌هایی سه‌بعدی هستند بمانید.