بستن پنجره

تقدیر از مادیران برای بیش از نیم قرن استواری و دوام فعالیت در حوزه IT

تندیس مذکور به پاس بیش از نیم قرن استواری و دوام فعالیت این شرکت در حوزه IT، توسط برخی فعالان صنعت ارتباطات و فناوری، آقایان مهندس خادمی، مهندس مظلوم، مهندس سعیدی، و مهندس سلجوقی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی که محل برگزاری ششمین جشنواره ستاره های فن آوری ایران بود، اهدا شد.
مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این جشنواره، با هدف یادآوری و نمایش اعتبار فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و روباتیک کشور و به منظور معرفی برترین دست اندرکاران خدمات دولت الکترونیک، روباتیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تقدیر از شرکت های دانــش بنیــان این حوزه ها، عصر روز چهارشنبه، 20 اسفند ماه سال 93 برگزار گردید.
مادیران که در پنجاهمین سالگرد تاسیس و فعالیت خود برای چهارمین مرتبه در جشنواره ستاره‌های فناوری شرکت می‌کرد، چهارمین تندیس محبوب ترین برند صنعت انفورماتیک کشور را از آن خود کرد. به گزارش ستاد خبری، مادیران بر اساس رای هیئت داوران و اطلاعات جمع آوری شده از نظر سنجی‌های پیرامونی صورت گرفته، سه نشان فناوری سال 93 را دریافت کرد. نشان ستاره پرسناژ (شخصیت برجسته) به عنوان درخشان‌ترین و قدیمی‌ترین چهره صنعت انفورماتیک به جناب آقای محمود امیری، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره مادیران تعلق گرفت. نشان ستاره نوآوری مادیران به عنوان برترین ارایه دهنده کالا با آخرین فناوری در کشور و نشان ستاره محبوبیت برای عرضه وسیع کالا و خدمات و مطمئن‌ترین گارانتی به شرکت مادیران اهداء شد. گفتنی است مادیران از سابقه چهار دوره حضور در جشنواره ستاره‌های فناوری، 14 نشان ستاره فناوری دریافت کرده است.

 

اخبار مرتبط

مادیران در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران
شركت مادیران در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از برندهای برتر این جشنواره معرفی و با اهدای لوح توسط مقامات مربوطه مورد تقدیر قرار گرفت.