× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

یوزپلنگ ایرانی در حمایت ایکس ویژن

با هدف آشنایی بیشتر مردم با گونه های حیات وحش ایران به ویژه یوزپلنگ ایرانی و ضرورت حفاظت از آن، همزمان با دیگر برنامه های برگزار شده در سراسر کشور، جشنواره یوز به مناسبت روز ملی یوزپلنگ در 12 شهریور ماه 1394 در منطقه بیارجمند شاهرود با همکاری موسسه حیات وحش میراث پارسیان ، UNDP و سازمان محیط زیست و با حمایت مالی ایکس ویژن برگزار گردید.
این مراسم با اجرای مسابقات و برنامه های مفرحی مانند طناب کشی، مسابقه دو، مسابقه شناسایی گیاهان دارویی، نقاشی و کتابخوانی و نقاشی چهره برای کودکان با حضور و استقبال بی نظیر ساکنان منطقه و علاقه مندان به این مقوله برگزار شد که در انتهای این مراسم پس از اجرای رقص محلی و سخنرانی بخشدار و رئیس شورای بیارجمند، جوایز برندگان مسابقات اهدا گردید.

 

اخبار مرتبط

جشنواره ویژه مادیران برای جام جهانی برزیل 2014
مادیران برای همراهی با علاقه مندان فوتبال و در جهت رضایت تمامی خریداران گیرنده دیجیتال X.VISION، اقدام به برگزاری قرعه کشی ویژه ای بین مشتریان گیرنده دیجیتال X.VISION نموده است.
تجهیز كامپیوترهای شخصی و نوت بوك به گیرنده دیجیتال
در ادامه روند تولید دستگاههای گیرنده امواج دیجیتال X.VISION،محصول جدیدی از این دستگاه ها مخصوص كامپیوتر های شخصی و نوت بوك تولید شده است كه اكنون با خدمات یك ساله مادیران عرضه می شود.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
همكاری‌مادیران‌با‌صدا و سیمابرای پخش‌دیجیتال‌برنامه‌ها
باشگاه خبرنگاران - مادیران با تولید SET-TOP BOX با نام DVBT سیگنالهای فشرده و یا کد شده دیجیتالی فرستاده شده از سوی صدا وسیما را پس از دریافت و كد گشایی، به سیگنالهای آنالوگ قابل نمایش روی صفحه تلویزیون تبدیل می كند
تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال از سوی مادیران
بزودی مادیران به تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال یا SET-TOP BOX با نام DVB-T و برند X.VISION می‌پردازد