بستن پنجره

برگزاری فینال مسابقات فوتسال جام انفورماتیک

اصغر رضانژاد، دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران با اعلام این مطلب و در خصوص رقابت سالم شرکت‎های IT در این مسابقات گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک را با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقویت روحیه همکاری و همدلی در خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات و با حضور 30 شرکت بزرگ این حوزه برگزار کرده است. او در این رابطه ادامه داد: تلاش براین است تا این مسابقات ضمن جلب مشارکت اعضا و تقویت نشاط در خانواده بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتواند نمونه شایسته‎ای از یک حرکت فرهنگی در صنف باشد.
مسابقه فینال با دیدار دو تیم صنایع ماشینهای اداری ایران و آریا همراه سامانه، و دیدار رده بندی با رقابت دو تیم اتیک پارس و سفیر آبی آرام انجام شد.
تیم فوتسال مادیران که در هفت مسابقه قبلی به هفت پیروزی متوالی دست یافته بود، این دیدار را با نتیجه 2-1 به حریف خود واگذار کرد و نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد.
تیم های سفیر آبی آرام و اتیک پارس نیز به ترتیب به مقام های سوم و چهارم این مسابقات نایل شدند.
در پایان این مراسم، علاوه برارایه کاپ‎های قهرمانی به سه تیم برتر این رقابت‎ها با حضور دبیر و اعضای هیات مدیره سازمان و پیشکسوتان صنف، از 30 تیم حاضر در مسابقات، هیات برگزاری و نظارت برمسابقات،هیات داوران، برترین مربی، برترین سرپرست تیم، بهترین تیم و بازیکن اخلاق، برترین تماشاچیان، بهترین دروازه بان، آقای گل، برترین مشارکت کنندگان صنفی در این رقابت‎ها نیز تقدیر به عمل آمد.

 

اخبار مرتبط

مسابقات بین المللی پاورلیفتیگ درتابستان 94
بار دیگر قهرمانان پاورلیفتینگ ایران، در مسابقات بین المللی مقام آور شدند و نام ایران را به همراه برند X-Vision در نتایج مسابقات ثبت نمودند.
تقدیر مدیر کل اداره تعاون استان البرز از شرکت‌ صنایع ماشین های ایران
مدیر کل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از شرکت‌ صنایع ماشین‌های اداری ایران تقدیر و تشکر کرد.
قهرمانی تیم ایکس ویژن در مسابقات WPA World CUP
مسابقات قهرمانی پرس سینه WPA World CUP سال 2013 اوکراین در آذر ماه جاری برگزار و با قهرمانی تیم ایکس ویژن به عنوان نماینده ایران به پایان رسید.