بستن پنجره

محصولات حرفه‌ای مادیران در گردهمایی ده‌روزه عکاسان

این مراسم که به میزبانی خانه هنرمندان برگزارشده، تلاشی است در فراهم‌سازی بستری برای رشد و بالندگی بیش‌ از پیش این هنر. ارمغان مادیران برای این دوره از گردهمایی، سه محصول حرفه‌ای است،‌ایده‌آل برای عکاسان و هنرمندان. چاپگر جوهرافشان L800 اپسون، مانیتور فوق‌عریض UM65 و مانیتور 31 اینچ MU97 ال‌جی.

بیشترین ظرفیت چاپ با کمترین هزینه
چاپگرL800 اپسون با شش مخزن جوهر جداگانه و ویژگی هایی همچون قابلیت چاپ بر روی CD/DVD و ظرفیت چاپ 1800 عکس (cm 15x10) بدون نیاز به تعویض جوهر، ابزاری حرفه‌ای، مقرون ‌به ‌صرفه و ایده‌آل برای عکاسان می باشد.

مانیتوری با فضا ویرایش و نمایش وسیع
مانیتور فوق‌عریض UM65 ال‌جی با نسبت تصویر 21 به 9، کیفیت رنگ، وضوح تصویر، زاویه دید عالی ونمایش دو تصویر هم‌زمان از دو ورودی مجزا ، تمام خواست یک هنرمند را از یک مانیتور پاسخ می‌دهد.

نمایشگری با وضوح تصویر 4K
یک نمایشگر 4K چهار برابر یک نمایشگر فول‌اچ‌دی، وضوح تصویر دارد. مانیتور 31MU97 ال‌جی، با رزولوشن باورنکردنی، قابلیت چرخش 90 درجه و نمایش دو تصویر هم‌زمان از دو ورودی مجزا، آخرین تکنولوژی روز را در اختیار هنرمندان و عکاسان قرار می‌دهد. این محصول هم‌اکنون در کارگاه‌های آموزش عکاسی این گردهمایی در اختیار اساتید این حرفه قرار داده‌شده است.
مادیران مفتخر است که همواره حامی فعالیت‌های اجتماعی و هنری ازاین‌دست بوده و با ارائه تکنولوژی روز و محصولاتی ارزنده، بستری را برای رشد و توسعه این جریان‌ها فراهم آورده. دیروز جمعه همراهی مادیران با عکاسان آغاز شد و تا 10 روز ادامه خواهد یافت. این 10 روز را در خانه هنرمندان با مادیران همراه شوید!