بستن پنجره

تقدیر از مادیران در اختتامیه نشست "10 روز با عکاسان"

این مراسم از ساعت 18 الی 21 و با حضور اساتید، پیشکسوتان، هنرمندان عکاس و حامیان این نشست برگزار شد. جناب آقای علیزاده‌ مدیر مارکتینگ صنایع، سرکار خانم بختیاری مدیر مارکتینگ مرکز، سرکار خانم سلیمانی کارشناس محصولات IT از شرکت مادیران، به همراه جناب آقای یزدانی، مدیر بخش IT دفتر ال‌جی کره در ایران و جناب آقای مفتخری مدیر وب مارکتینگ ال‌جی در این اختتامیه حضور پیدا کردند.
پس از ارائه مقدمه‌ای توسط مجید ناگهی، دبیر اجرایی انجمن و پخش سخنان استاد مسعود معصومی پیرامون رویکرد انجمن عکاسان از پیدایش تا به امروز، تقدیر و تشکر از افراد و سازمان‌های تأثیرگذار در این رخداد آغاز و تندیس هر انجمن به اساتید آن اختصاص داده شد. در ادامه دکتر شهاب‌الدین عادل، عضو شورای برنامه‌ریزی انجمن، بیانیه چهارمین دوره از 10 روز با عکاسان را قرائت نمودند.
در پایان، ضمن یادآوری این نکته که برگزاری این قبیل نشست‌ها، بدون کمک‌های مادی و معنوی حامیان ممکن نخواهد بود، از مادیران به‌عنوان حامی کلیدی این دوره، تقدیر و تشکر به عمل آمد و لوح سپاس انجمن به جناب آقای علیزاده، مدیر بازاریابی و نماینده مادیران در این مراسم تقدیم شد.
گزارش کامل این گردهمایی را می‌توانید در خبرگزاری فارس،‌ خبرگزاری برنا و وب‌سایت عکاسی مشاهده کنید.
مادیران همواره در کنار حفظ و ارتقا کیفیت خدمات و محصولات، با حمایت از جریان‌های سازنده، مسئولیت اجتماعی خود را به انجام رسانده است. این بار نیز مفتخر است ده روز را با عکاسان و هنرمندان همراه شده، تکنولوژی و محصولات جدید را در اختیار آن‌ها گذاشته و حامی آن‌ها در اجرای مراسم بوده است.

 

اخبار مرتبط

محصولات حرفه‌ای مادیران در گردهمایی ده‌روزه عکاسان
18 تا 27 دی‌ماه را مادیران همراه هنرمندان و عکاسانی خواهد بود که به مناسبت چهارمین دوره از "ده روز با عکاسان" گرد هم آمده‌اند.