بستن پنجره

فروش اقساط محصولات مادیران

به مناسبت ایام دهه فجر و با نزدیک شدن به آغاز سال جدید، شرکت مادیران بخشی از محصولات خود ازجمله تلویزیون، مانیتور، تبلت و موبایل را در تعاونی‌های شرکت پاکسان، ایران کاوه سایپا و ایثار به‌صورت نقد و اقساط عرضه کرده است.


کارکنان پاکسان، از تاریخ 21 بهمن به مدت 20 روز با مراجعه به تعاونی این شرکت می‌توانند از مزایای فروش اعتباری بهره ببرند. در حال حاضر چهار دستگاه تلویزیون ایکس‌ویژن، یک دستگاه تلویزیون شارپ و تعدادی تبلت و موبایل از سری محصولات مادیران، در این نمایشگاه کالا عرضه‌شده است.

کارکنان ایران کاوه سایپا نیز، از تاریخ 24 بهمن به مدت 20 روز با مراجعه به تعاونی این شرکت، واقع در اتوبان تهران-قزوین (پل کردان) می‌توانند از مزایای خرید اعتباری 4 دستگاه تلویزیون ایکس‌ویژن، یک دستگاه تلویزیون شارپ و تبلت‌های ایکس‌ویژن بهره ببرند.

تعاونی ایثار واقع در آمادگاه شهید شاطری، به‌صورت دائمی کالاها و اقلامی را نقد و اقساط در اختیار کارمندان می‌گذارد. محصولات مادیران شامل سه دستگاه تلویزیون، سه مانیتور ایکس‌ویژن و دو دستگاه All In One از تاریخ 20 بهمن در این نمایشگاه کالا عرضه‌شده‌اند. علاقه‌مندان با مراجعه به این تعاونی می‌توانند از مزایای فروش اعتباری ویژه‌ی کارکنان بهره ببرند.

امید است با ارائه این تسهیلات ویژه، کارمندان عزیز بتوانند در روزهای پایانی سال با بهترین شرایط، کالای موردنیاز خود را تهیه کنند.