بستن پنجره

برنده خوش‌شانس رنو اسکالا مشخص شد

جشنواره فروش تلویزیون‌های ایکس‌ویژن، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی در هایپراستار ارم تهران به کار خود پایان داد. قرعه، توسط نماینده دادستانی، با حضور اعضای مادیران و در میان جمع مردم از صندوق بیرون کشیده شد. جناب آقای محمد حاجی کاظم نیلی، برنده خوش‌شانس جایزه نفیس ایکس‌ویژن بودند.
18 بهمن لغات 18 اسفند کلیه خریداران تلویزیون‌های ایکس‌ویژن از هایپراستارهای ارم تهران، شیراز و اصفهان، به ازای هر 500 هزار تومان خرید، یک کارت قرعه‌کشی دریافت کرده و یک شانس برای بردن این جایزه بزرگ به دست می‌آوردند. در طی این مدت نزدیک به دو هزار کارت قرعه‌کشی به صندوق‌ها انداخته شد.
قرعه‌کشی، ساعت 17 روز سه‌شنبه 18 اسفند در سالن لوازم‌خانگی هایپراستار ارم تهران، با هنرمندی مجری توانمند کشورمان، جناب آقای محمود شهریاری و در حضور جمع کثیری از خریداران و تماشاچیان برگزار شد. نماینده دادستانی و اعضای مادیران، بر صحت برگزاری مراسم نظارت داشتند. تمامی شرکت‌کنندگان از قبل، توسط سامانه پیام کوتاه به این مراسم دعوت‌شده بودند. صندوق‌های شیراز و اصفهان در حضور نماینده دادستانی فک پلمب شده و با قرعه‌های تهران ادغام شد.

جناب آقای محمد حاجی کاظمی نیلی، خریدار یک دستگاه تلویزیون 3280 از هایپراستار ارم تهران، تنها با یک کارت قرعه‌کشی برنده رنو اسکالا ایکس‌ویژن شدند. "هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کردم برنده این جایزه باشم...بااین‌حال به امید برنده شدن، قرعه را به پسرم دادم تا درون صندوق بیندازد" ایشان در ادامه مصاحبه گفتند این تلویزیون را برای مادر خود خریداری کرده بودند.

پایان این جشنواره مصادف است با آغاز فصل تازه‌ای برای ایکس‌ویژن. این برند، در ادامه تجربه طولانی و موفق در عرضه محصولات صوتی تصویری، اکنون پا به دنیای لوازم‌خانگی گذاشته است. با شروع سال نو، ایکس‌ویژن محصولات تازه‌ای را شامل مدل‌های مختلف یخچال و لباسشویی، عرضه خواهد کرد. امید است کیفیت محصولات و خدمات ایکس‌ویژن، رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.