بستن پنجره

  • عکس یادگاری با نمایندگان کلیه خیریه ها
  • چک نمادین تحویلی به خیریه ها
  • تحویل چک به نمایندگان خیریه ها
  • تجدید پیمان جهت ادامه کمپین
  • چکهای نمادین
  • تحویل چک به نماینده خیریه نیک آفرینان غدیر

اختتامیه کمپین خیریه دکمه ها و ستاره ها

عصر 26 اردیبهشت‌ماه 95، مادیران میزبان دوستان و همراهانی بود که در کمپین دکمه‌ها و ستاره‌ها شرکت داشته و با دستان پرمهرشان ستاره‌ای در آسمان برخی افراد نیازمند روشن کردند.
مادیران با برپایی جشن کوچکی با حضور نمایندگان شرکت‌های شبکه آفتاب و DPM و شرکت‌های همراه و رسانه‌ها، عواید طرح دکمه‌ها و ستاره‌ها را به مؤسسات خیریه تحت حمایت این کمپین اعطا کرد.
سامان علیزاده مدیر بازاریابی مادیران، در سخنرانی خود در این مراسم ضمن ارائه آمار و ارقامی در رابطه با فعالیت‌های NGO ها در سطح جهان و قدرت حمایت‌های مالی و معنوی مردمی، به لزوم حضور و مشارکت در این‌گونه فعالیت‌های اجتماعی اشاره کرد و اذعان داشت که مادیران به‌عنوان یکی از بانیان این طرح که پیشاپیش نیز چندین سال این کار را به‌صورت انفرادی انجام داده بود، در سال‌های آتی نیز در این فعالیت عمومی شرکت خواهد داشت و همچنان با خیریه ها هم‌پیمان خواهد ماند.
در ادامه چک مبالغ جمع‌آوری‌شده در این کمپین برای هر بنیاد، توسط نمایندگان سه شرکت مادیران، شبکه آفتاب و DPM به نمایندگان حاضر خیریه‌ها اهدا گردید.
در انتهای مراسم از کلیه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی که در انتشار و اشاعه این فرهنگ زیبا و معرفی این طرح حضورداشته و یاری رساندند با اهدای تقدیرنامه‌ای تقدیر و تشکر گردید.
همچنین حاضرین پس از ثبت این روز به‌یادماندنی در عکسی دسته‌جمعی، تجدید پیمان و تمایل خود را به حضور در این طرح نوع‌دوستانه در سال‌های آینده با امضا بر روی برد تهیه‌شده ثبت کردند.

 

اخبار مرتبط

دکمه‌ها و ستاره‌ها
دکمه‌ها و ستاره‌ها، فعالیتی است خیرخواهانه در راستای کمک به نیازمندان و حفاظت از منابع طبیعی. قرار است به‌جای استفاده از سررسید، عید امسال را با کارت‌های تبریک دکمه‌ها و ستاره‌ها شادباش بگوییم.