× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

راه اندازی وب سایت پرینتینا

شرکت مادیران از بدو تاسیس همواره در تلاش بوده است تا با ارائه راهکارهای مناسب زمینه رضایت مندی مشتریان خود را فراهم آورد. نمونه ای از آن، وب سایت پرینتینا می باشد.
از یک سوء به منظور دسترسی سریع و آسان کاربران به مواد مصرفی چاپگر و فتوکپی و از سوی دیگر وجود مواد مصرفی تقلبی در بازار که باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری به چاپگر و فتوکپی می شود، موجب آن گشت تا شرکت مادیران فروش آنلاین مواد مصرفی چاپگر و فتوکپی را راه اندازی نماید. بخشی از خدمات ارائه شده در وب سایت پرینتینا شامل: ارسال سریع مواد مصرفی به سراسر نقاط ایران، کنترل کیفیت و گارانتی مواد مصرفی، ارسال کالا به بهترین قیمت و..... می باشد.
همراه ما باشید در : http://printina.maadiran.com

 

اخبار مرتبط

مراقب سلامت خود و چاپگرتان باشید!
سال‌هاست بازار كارتریج و تونر ماشین‌های اداری با عرضه گسترده نمونه‌های مختلف غیراورجینال مواجه است و طبق تحقیقات صورت‌گرفته، فقط حدود 3 الی 5 درصد بازار این كالاها در اختیار محصولات اورجینال می‌باشد.
مادیران كارتریج های لیزری MEVA  را در بازار ایران توزیع كرد
طی دوماه گذشته مادیران دو مدل كارتریج مخصوص چاپگر های پرمصرف HP ‌را با برند میوا (MEVA) توزیع كرده كه این امر با استقبال بسیاری از همكاران و مصرف كنندگان مواجه شده است.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.