× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

ورود فتوكپی‌شارپ با منوی عملكرد فارسی به بازار ایران

دستگاه های فتوكپی و چاپگر دیجیتال‌ شارپ مدل‌های AR-5625X و AR-5631X با منوی عملكرد فارسی مشتمل بر چند صد عبارت و پبام فارسی بوده كه حاصل همكاری بخش تحقیق و توسعه مادیران و شركت شارپ‌ ژاپن جهت عرضه محصولات بومی سازی شده با فناوری پیشرفته به بازار ایران هستند تا استفاده از دستگاه را برای كاربران آسان سازد.

این فتوكپی های جدید با قیمت مناسب و كیفیت بالا،مجهز به سیستم دو رو زن (Duplex) استاندارد،تغذیه كننده دو رو RSPF و نمایشگر 1/8 اینچی لمسی LCD هستند.سرعت كپی یا چاپ متوالی در مدل AR-5625X ،25 كپی و چاپ در دقیقه و برای مدل AR-5631X،31 كپی و چاپ در دقیقه است.البته زمان تهیه نخستین كپی 5/4 ثانیه بوده كه موجب صرفه جویی در زمان و انجام كار بیشتر می‌شود.

همچنین سیستم دو رو زنی و تغذیه كننده دو روی این مدلها موجب می‌شود كه هم در هزینه كاغذ و هم در فضای مورد نیاز برای بایگانی صرفه جویی شود. AR-5625X و AR-5631X دارای متعلقات اختیاری از قبیل فینیشر AR-FN5A، فینیشر دوخت زنی AR-F14N و كیت امنیت اطلاعات AR-FR24U/ FR25U هستند.

سرعت بالای كپی و چاپ،كیفیت مطلوب دستگاه، صفحه نمایش لمسی و از همه مهمتر وجود منوی عملكرد فارسی و مواد مصرفی ارزان موجب شده است تا این دو دستگاه در ردیف فتوكپی های با كارائی بالا و پر فروش قرار گیرند.

 

اخبار مرتبط

25 میلیون تومان جایزه مادیران برای معرفی متقلبان كارتریج تونر
گزارش‌های بازار حاكی از آن است كه در چند ماه گذشته به دلیل عدم تخصیص ارز كافی از سوی بانك‌ها، تعداد زیادی كیت‌های تقلبی كارتریج تونر دستگاه‌های فتوكپی شارپ بین فروشندگان بازار توزیع شده است كه مصرف كنندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند.
مادیران نماینده برتر شارپ در خاورمیانه شد
همایش سال 2011 نمایندگان افریقا و خاورمیانه شارپ با عنوان Sharp Solution Summit در حالی به كار خود پایان داد كه طی مراسم ویژه ای از سوی Yamaguchi،مدیر عامل دفتر مركزی منطقه ای شارپ،تقدیرنامه برترین نماینده به مادیران اهدا شد.
معرفی جدیدترین كالاهای شارپ در IFA 2010 برلین
جدید ترین كالاهای شارپ نظیر تلویزیون‌های 3D سری AQUOS Quattron در نمایشگاه IFA‌ 2010 برلین معرفی شدند.
نگرش زیست محیطی شارپ در تولید محصولات خود
شارپ با معرفی مفهوم جدید شاخص بازگشت به طبیعت در تولید محصولات، نگرش زیست محیطی جدیدی را در دستور كار خود قرار داده است.
دریافت جایزه ENERGY STAR از سوی شارپ
شركت شارپ در سال میلادی جاری موفق به كسب جایزه ENERGY STAR شد.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
شارپ موفق به دریافت جوایز منتخب BERTLsm شد
6 مــدل از دستگاه های چــندكــاره شــارپ موفق به دریافت جــایــزه BERTLsm ســال 2009 از موســـــسه Business Equipment Research & Test Laboratories SM یا BERTLsm شدند.
شارپ موفق به كسب جایزه 2009 موسسه BLI شد
طی سه سال گذشته این دومین بار است كه شركت شارپ موفق به دریافت جایزه Line of the Year شده است.