× جستجو در مادیران ...

برند
اپسون

وضعیت
موجود


تعداد محصول: مورد
کاربر گرامی،
موردی در بین محصولات برای جستجوی شما وجود ندارد.
بازگشت به همه محصولات
چاپگر
پرینتر یا چاپگر درهمه جا کاربرد دارد، چه در خانه و چه در محل کار. کاربران خانگی بیشتر از پرینتر رنگی استفاده می کنند، داخل شرکت ها هم بیشتر از پرینتر لیزری،اما در بانک ها بیشتر از پرینتر سوزنی استفاده می شود. پرینتر چندکاره هم همه جا کاربرد دارد. انواع این محصولات را مادیران به کاربران محترم عرضه می کند.

سرعت زیاد و هزینه نگهداری كم دو مزیت چاپگرهای فروشگاهی EPSON
چاپگرهای فروشگاهی EPSON با قابلیت اتصال به صندوق‌ها و دستگاه‌های pos فروشگاهی ویژه صدور رسید، برچسب و باركد هستند كه با برخورداری از تكنولوژی حرارتی، سرعت زیاد و هزینه نگهداری بسیار پایین، نیاز اصناف، واحدهای فروشگاهی زنجیره‌ای، رستوران‌ها، فست‌فودها، سوپر ماركت‌ها، بیمارستان‌ها، فروشگاهای‌ كوچك، موسسه‌های خدماتی و بسیاری از مشاغل دیگر را مرتفع می سازند. این چاپگرها اكنون با گارانتی مادیران در ایران عرضه می‌شوند.

چاپگرهای سوزنی تحت گارانتی مادیران با امكان فارسی
چاپگرهای سوزنی تحت گارانتی مادیران در انواع بانكی، 9پین، 18پین و 24 پین با كیفیت مطلوب از سرعت چاپ مناسبی برخوردارند. امكان فارسی سازی سخت افزاری با حروف مختلف، چاپ چك، بلیت، دفترچه‌های بانكی، پاسپورت، انواع قبوض، انواع فرم‌ها و فیش‌های بانكی و اوراق بهادار از دیگر ویژگی های این چاپگرهاست.

وضوح و دقت چاپ مزیت چاپگرهای جوهر افشان EPSON
چاپگرهای تك كاره و چند كاره فتو و ساده جوهر افشان EPSON با تكنولوژی های روز دنیا نظیر میكرو پیزو و قابلیت اتصال به Mac و Pc ، با سیستم عاملهای مختلفی سازگاری دارند. این چاپگرهای جوهر افشان ضمن وضوح چاپ بالا از سرعت و دقت چاپ مطلوبی برخوردارند به طوری كه برای عكاسان حرفه ای مناسب هستند. مهم ترین مساله‌ در انتخاب چاپگر برای عكاسان، كیفیت چاپ عكس است كه چاپگرهای جوهر افشان EPSON در این زمینه بسیار خوب عمل می كنند به طوری كه كیفیت عكس‌های چاپ شده بسیار بالا و در حد خروجی لابراتوارهای حرفه‌ای عكاسی است.