۱۵ اسفند ۱۴۰۰

گزارش از تیم پاورلیفتینگ x.vision

بار دیگر قهرمانان پاورلیفتینگ ایران، در مسابقات بین المللی مقام آور شدند و نام ایران را به همراه برند X-Vision در نتایج مسابقات ثبت نمودند. در این مسابقات که میزبان آن کشور گرجستان بود جناب آقای رضا زمانی به نمایندگی از تیم X-Vision و در رقابت با چندین کشورصاحب نام توانستند مدال طلا را برای ایران کسب کنند. مسابقات جام جهانی ( world cup) در رشته های پاورلیفتینگ ، پرس سینه ، ددلیفت و سرشانه قدرتی ، طی روزهای پانزدهم لغایت هفدهم شهریورماه و به میزبانی کشور گرجستان ( شهر تفلیس ) برگزار شد.
در پایان این دوره از مسابقات که با حضور کشور ایران ( انجمن راوپاورلیفتینگ ) ، ارمنستان ، آذربایجان ، اوکراین ، گرجستان ، قزاقستان و مولداوی برگزار گردید، ورزشکاران تیم انجمن راوپاورلیفتینگ ایران با عملکردی موفق به کسب عناوین قابل توجهی شدند. آقای رضا زمانی به نمایندگی از تیم X-Vision ایران در دسته 110 کیلوگرم : ( مدال طلای پرس سینه و ددلیفت رده سنی بزرگسالان ) را در این مسابقات بدست آوردند.
در رده بندی تیمی: در پایان این دوره از مسابقات تیم انجمن راوپاورلیفتینگ ایران به سرپرستی محسن استخری (نماینده فدراسیون جهانی در ایران ) بعد از کشورهای گرجستان و قزاقستان به عنوان سوم تیمی دست یافت. لازم به ذکر است که رضا زمانی به عنوان سرمربی و محمود شاه محمدی به عنوان مربی ، ورزشکاران کشور مان را دراین دوره رقابتها همراهی نمودند.


دیدگاه کاربران

captchatoken