مادیران

پشتیبانی و خدمات مادیران

هدف شرکت پشتیبانی فروش مادیران در واحد نصب، اعزام کارشناسان حرفه ای با رعایت خوش قولی، سرعت، احترام و تخصص است. مراحل نصب به این صورت خواهد بود که کارشناسان شرکت پشتیبانی فروش مادیران پس از ثبت درخواست توسط شما، طی تماس تلفنی، روز و ساعت حضور در محل را با شما هماهنگ می نمایند.

سرویس های مادیران:

درخواست نصب و تعمیر

پس از خرید محصول مورد نظر، کافیست از طریق فرم درخواست نصب و سرویس “ درخواست خود را برای تیم خدمات مشتریان ارسال نمایید. پس از ثبت سفارش کارشناسان مادیران در اسرع وقت با شما تماس می گیرند تا روز و ساعت مناسب جهت نصب دستگاه را با شما هماهنگ کنند.

درخواست نصب و سرویس

کنترل اعتبار گارانتی

کسب اطمینان از صحت گارانتی دستگاه (گارانتی مادیران) یکی از نکات بسیار مهم برای مشتریان گرامی محسوب می شود، به همین منظور می توانید از طریق بخش ” سامانه کنترل اعتبار گارانتی محصولات مادیران سریال گارانتی دستگاه خود را استعلام نمایید.

شرایط گارانتی و اصالت کالا

رضایت مشتری و شکایات

شرکت مادیران در راستای تامین و ارتقاء رضایتمندی مشتریان خود، نظرات و انتقادات و پیشنهادات مشتریان را جمع آوری میکند تا بتواند در راه بهبود فعالیت های خود قدم بردارد. شما می توانید با کلیک روی دکمه ثبت نظرات و شکایات، کلیه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت کرده و سپس پیگیری کنید.

رضایت مشتری

درخواست نمایندگی خدمات پس از فروش

در صورتیکه که تمایل دارید به جمع نمایندگان خدمات پس از فروش مادیران بپیوندید، جهت بررسی شرایط و شروع همکاری فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

 

پشتیبانی

مادیران نماد اعتماد با بیش از 50 سال سابقه

مادیران دارای 6 شعبه خدمات پس از فروش استانی و بیش از 700 مرکز مجاز خدمات در کشور است.

انبار مجهز

گوگل مپ

شماره تماس: 82266 داخلی 1

شماره فکس:‌ 86092132 (021)

کد پستی:‌ 1994834564

آدرس:‌ تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی تقاطع خیابان آفتاب، ساختمان شماره 3، طبقه پنجم