مادیران

تاریخچه

راه پر از فراز و نشیبی را طی کردیم تا به این جایگاه رسیدیم.

اگر برایتان سوال است که تاریخچه ما از کجا آغاز شد، داستان مادیران را اینجا بخوانید…

1343

راه اندازی


آغاز داستان مادیران


گروه مادیران در سال 1343 تحت عنوان ”شرکت امیری و شرکاء“ توسط جناب آقای محمود امیری بنیان گذاری شد.

تست

1373

ایجاد شرکت مستقل


خدمات پس از فروش


در سال 1373برای ارائه خدماتی بهتر و متمرکزتر، بخش خدمات ماشین های اداری ایران در قالب شرکتی مجزا و تحت عنوان ”خدمات ماشین های داری ایران“ به عنوان شعبه ای مستقل تشکیل شد. بزرگترین و مجهزترین مرکز خدمات IT در ایران ماحصل پایه گذاری این مرکز می باشد.

1373

پایه گذاری اولین تولید و توسعه شرکت


آغاز تولید


در سال 1373 طی توافقات صورت گرفته با شرکت LG Electronics، خط تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در کارخانه مادیران واقع در شهر صنعتی هشتگرد (80 کیلومتری تهران) راه اندازی شد. افتتاح کارخانه موجب شکل گیری شعبه جدید مادیران تحت عنوان ”صنایع ماشین های اداری ایران“ گردید.

1373

نوآوری


یک اولین دیگر در ایران


راه اندازی خط تولید مانیتورهای CRT تنها دستاورد صنایع ماشین های اداری ایران نبود. این شرکت موفق شد در سال1374 خط مونتاژ چاپگرهای Epson و Seikosha را افتتاح کند. کمی پس از آن نیز تولید مانیتورهای LCD آغاز شده و سهم بالایی از فروش منطقه را از آن خود کرد.

1380

تغییر نام برند


مادیران متولد شد


در سال 1380 نیازمند به انتخاب یک نام مشترک برای برند و هویت تمامی شعب شرکت بودیم. پس از ارائه گزینه های مختلف، سرانجام نام ”مادیران“ به عنوان هویت مشترک شعبات و همچنین گارانتی شرکت انتخاب شد.

1384

حضور بابک ثقفی


مدیر عامل هلدینگ مادیران


از آبان ماه سال ۱۳۸۴ به شرکت صنایع مادیران پیوست در ابتدا به عنوان مدیر کارخانه و سپس در سال ۱۳۹۴ به سمت مدیرعامل شرکت منصوب شد.

1385

افتتاح برند جدید مادیران


ورود ایکس ویژن به بازار ایران


درسال 1385 مادیران با راه اندازی خط تولید تلویزیون های X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. کیفیت بالای محصولات موجب قرارگیری این برند درجایگاه سوم بازار شد.

1386
نوآوری و گسترش محصولات

نوآوری و گسترش محصولات


اولین گوشی های تلفن همراه


در سال 1386شرکت مادیران تولید انبوه گوشی های تلفن همراه را تحت لیسانس LG Electronics آغاز کرد. باتوجه به ظرفیت بالای کشوربرای فروش گوشی های تلفن های همراه، برند LG خیلی زود توانست جایگاه مناسبی را در بازار تلفن همراه به دست آورد. پس از چندین ماه ، تغییر قوانین دولتی موجب توقف تولید گوشی های LG شد.

1388
رویدادهای جهانی

رویدادهای جهانی


ایران تحریم شد


در سال 1388 دولت آمریکا ایران را تحت سخت ترین تحریم های مالی قرارداد. افت شدید اقتصادی در کشور موجب شد تا مادیران و بسیاری از شرکت های دیگر فعالیت تجاری و خط مشی کاری خود را تغییر دهند.

1388
نوآوری و گسترش محصولات

توسعه شرکت


احداث کارخانه تزریق پلاستیک


همگام با افزایش تولید، مادیران کارخانه تزریق پلاستیک خود را در منطقه هشتگرد و در فضایی بالغ بر 73000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه مجهز به جدیدترین روبات ها و سیستم های پیشرفته می باشد که در نوع خود بی نظیر است.

1389

ساختمان جدید مادیران


اولین فضای اداری باز در ایران


در سال 1389، گروه مادیران تمامی شعبات خود را به ساختمان اداری تازه تاسیس مادیران منتقل کرد. این ساختمان تنها مرکز اداری با طراحی فضای باز در ایران می باشد. علاوه بر شعبات گروه مادیران، دفاتر مرکزی چندین شرکت بین المللی نیز در ساختمان مادیران قرارگرفته است.

1392

رویکردی جدید


سرمایه گذاری متفاوت


مادیران به منظور سرمایه گذاری در جدیدترین و به روزترین زمینه ها، شرکت سرمایه گذاری سیمرغ را تاسیس کرد. گروه مادیران و سیمرغ با شرکت در پروژه های متنوع و بین المللی، اقدامات بسیاری در جهت پیشبرد اهداف شرکت پیش رو دارند.

1392

سرمایه گذاری در بخش مسکن


شرکت توسعه و عمران ساشا


گروه سرمایه گذاری سیمرغ و مادیران طی تصمیمی مشترک و جهت فعالیت در این بخش، شرکت ساشا را پایه گذاری کردند. این شرکت در کارنامه فعالیت خود پروژه های تکمیل شده و دردست احداث بسیاری را گنجانده است.

1393

سرمایه گذاری در حیطه ای متفاوت


شرکت کیمیا سبز


گروه مادیران در سال 1390شرکت کیمیاسبز را با هدف کمک به حفظ محیط زیست تاسیس کرد. عمده فعالیت این شرکت تولید کیسه های پلاستیکی تخریب پذیر بر پایه گیاهی (نشاسته ذرت) می باشد.

1395

گسترش فعالیت


لوازم خانگی


مادیران در ادامه برنامه های روبه رشد خود ، فعالیت در عرصه لوازم خانگی را آغاز کرده است. هم اکنون محصولاتی همچون یخچال فریزر و لباسشویی با برند X.Vision و گارانتی مادیران در بازار عرضه می شوند.

1397

افتتاح برند جدید مادیران


ورود برند TCL به ایران


در شهریور ماه ۱۳۹۶ گروه مادیران با برند تی سی ال شروع به همکاری کرد، عرضه گسترده لوازم خانگی و صوتی تصویری با این برند در ایران سرآغاز فصلینوین در تاریخ گسترش فعالیت های این شرکت بوده است. این همکاری گامی نو در مسیری موفق همراه با تعهد گروه مادیران به ارائه محصولاتی تازه با قیمت مناسب و با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش بی رقیب بهمردم ایران می باشد چرا که معتقد است مردم ایران شایسته بهترین ها هستند.

1398

توسعه شرکت


احداث کارخانه لوازم خانگی


برای فراهم کردن امکانات بیشتر، مادیران کارخانه لوازم خانگی خود را در جنوب تهران و در فضایی بالغ بر 70000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه با امکانات جدید محصولات با استانداردهای جهانی را فراهم می نماید.