سری PN-U
مانیتورهای ال ای دی حرفه ای سریU با قابلیت كاركرد 24 ساعته و 7 روز هفته در سایزهای مختلف ("42-"47-"55) راه حلی پویا برای تاثیر گذاری و اطلاع رسانی دیجیتال می باشد. . این سری با كیفیت تصویر عالی ،گزینه ای مناسب برای نمایشگر در سامانه دیجیتال ساینج می باشد. وزن سبك و باریك بودن فریم این مانیتورها باعث شده است كه به راحتی در محیط هایی نظیر ادارات ، مغازه ها و مكان های عمومی نصب شوند.
 
سری PN-R
مانیتورهای صنعتی شارپ سری PN-R در سایزهای 60 ، 70 و 90 اینچ با قابلیت استفاده ی 24 ساعته/7 روز هفته ، نور پیش زمینه ی LED, edge lit ، روشنایی 700cd/m2 و تكنولوژی تصویر UV2A ،در بین مانیتورهای صنعتی دارای بالاترین كیفیت و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند. مانیتور صنعتی 90 اینچ شارپ، در ابعاد 1x2 می تواند به جای یك ویدئو وال 2x2 با ماژول های "46 مورد استفاده قرار گیرد. تامین نور پس زمینه در این مانیتور به صورت full-array LED انجام می شود.
 
سری PN-V (ویدئووال)
مانیتورهای صنعتی ال ای دی شارپ سری PN-V، مانیتورهای بدون لبه و از سری ویدئو والی می باشند. این مانیتورها ویژگی هایی همچون قابلیت استفاده بدون وقفه 24 ساعته، امكان نصب عمودی، مصرف انرژی كم و استحكام بالای تجهیزات دارند. در این مانیتورها نیز تامین نور پس زمینه به صورت Full-array LED انجام می شود.
 
سری PN-L (لمسی)
مانیتور لمسی شارپ Sharp سری PN-L انتخاب مناسبی برای استفاده در محیط های آموزشی و همچنین اتاق های كنفرانس و جلسات می باشد. این مانیتورها با قابلیت پخش محتوا به صورت Full-HD و همچنین روشنایی تصویر بالا تجربه ای بی نظیر از ارائه محتوا را میسر می نمایند. با استفاده از این نمایشگر ارائه و به اشتراك گذاری اطلاعات در زمان برگزاری جلسه به راحتی انجام می پذیرد. قابلیت یادداشت نویسی و همچنین ویرایش اطلاعات بر روی این مانیتورها به راحتی انجام می پذیرد.
 
سری LL-S201A ( لمسی)
مانیتورهای صنعتی 20 اینچ شارپ سری LL-S201A قابلیت پخش محتوا با كیفیت Full HD را دارا هستند. ویژگی لمس 10 نقطه همزمان در این سری از نمایشگرهای لمسی، امكان نوشتار را بسیار آسان نموده است.
 
سری PN-Y
مانیتورهای صنعتی سری Y در سایزهای 32،42،47،55 اینچ قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی را دارا هستند. قابلیت نمایش محتوا از طریق حافظه جانبی در این نمایشگرها وجود دارد. وضوح تصویر Full-HD، قاب بسیار باریك، وزن كم و همچنین روشنایی 450cd/m2 از ویژگی های مهم این سری از مانیتور های صنعتی شارپ می باشد.