سری PN-R شارپ
مانیتورهای صنعتی شارپ سری PN-R در سایزهای 60 ، 70 و 90 اینچ با قابلیت استفاده ی 24 ساعته/7 روز هفته ، نور پیش زمینه ی LED, edge lit ، روشنایی 700cd/m2 و تكنولوژی تصویر UV2A ،در بین مانیتورهای صنعتی دارای بالاترین كیفیت و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند. مانیتور صنعتی 90 اینچ شارپ، در ابعاد 1x2 می تواند به جای یك ویدئو وال 2x2 با ماژول های "46 مورد استفاده قرار گیرد. تامین نور پس زمینه در این مانیتور به صورت full-array LED انجام می شود.
 
سری PN-V (ویدئووال) شارپ
مانیتورهای صنعتی ال ای دی شارپ سری PN-V، مانیتورهای بدون لبه و از سری ویدئو والی می باشند. این مانیتورها ویژگی هایی همچون قابلیت استفاده بدون وقفه 24 ساعته، امكان نصب عمودی، مصرف انرژی كم و استحكام بالای تجهیزات دارند. در این مانیتورها نیز تامین نور پس زمینه به صورت Full-array LED انجام می شود.
 
سری PN-SC (لمسی) شارپ
مانیتور لمسی شارپ Sharp سری PN-SC انتخاب مناسبی برای نمایش اطلاعات در جلسات اداری و تجاری می باشد. این مانیتورها با داشتن قلم و پاك كن لمسی، قابلیت یادداشت نویسی و ذخیره اطلاعات را دارند.
 
سری LL-S201A ( لمسی) شارپ
مانیتورهای صنعتی 20 اینچ شارپ سری LL-S201A قابلیت پخش محتوا با كیفیت Full HD را دارا هستند. ویژگی لمس 10 نقطه همزمان در این سری از نمایشگرهای لمسی، امكان نوشتار را بسیار آسان نموده است.
 
سری PN-Y شارپ
مانیتورهای صنعتی سری Y در سایزهای 32،42،47،55 اینچ قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی را دارا هستند. قابلیت نمایش محتوا از طریق حافظه جانبی در این نمایشگرها وجود دارد. وضوح تصویر Full-HD، قاب بسیار باریك، وزن كم و همچنین روشنایی 450cd/m2 از ویژگی های مهم این سری از مانیتور های صنعتی شارپ می باشد.
 
سری P ( نسل دوم) میوا
نسل دوم از مانیتور های صنعتی سری P میوا علاوه بر كاربری 24/7 امكان نصب پخش كننده محتوا به صورت داخلی در مانیتورها را دارا هستند. مانیتورهای نسل دوم كاربری ها متعددی برای نمایش محنوا به صورت بدون وقفه را دارا هستند.
 
سری p( نسل اول) میوا
نسل اول از مانیتور های سری P مانیتور های صنعتی میوا برای كاربری بدون وقفه به صورت 24/7 طراحی شده اند. این مانیتورها با وضوح تصویر Full-HD و همچنین درخشندگی بالا برای كاربری در كاربری های طولانی مدت قابل استفاده می باشند.
 
سری S ( نسل دوم) میوا
نسل دوم از سری های S مانیتورهای صنعتی میوا،‌ با قابلیت كاربری به صورت پخش كننده های محتوای از پیش تعبیه شده داخل مانیتور ها،‌ گزینه بسیار مناسبی برای اطلع رسانی و تبلیغات دیجیتال می باشند. زمان مداوم كاربری 7/16 و همچنین درخشندگی بالای تصویر از ویژگی های مهم این سری می باشد.
 
سری pv (ویدئو وال) میوا
سری های ویدئو والی امكان نمایش با وضوح تصویر حداقل Full-HD و همچنین بسیار درخشنده را فراهم ساخته است. قاب این سری از مانیتور های صنعتی ویدئو والی بسیار باریك بوده تا هیچ محتوایی بر روی ویدئو وال از بین نرود. این سری از مانیتور ها گزینه بسیار مناسبی در اتاق های كنترل و مانیتورینگ برای نمایش محتوا به صورت 24/7 می باشد.
 
سری PID میوا
مانیتور صنعتی لمسی میوا دارای تعداد 10 نقطه لمسی همزمان می باشد .كلیه این مانیتور های لمسی به صورت لمسی از كارخانه سازنده مانیتور عرضه می شوند و دقت لمس بالایی دارند. صفحه رویه این مانیتور ها از جنس Anti-glare می باشد.