× جستجو در مادیران ...

1343
راه اندازی
شروع به کار شرکت
گروه مادیران در سال 1343 تحت عنوان ”شرکت امیری و شرکاء“ توسط جناب آقای محمود امیری بنیان گذاری شد.
شروع به کار شرکت
1343
آغاز توزیع محصولات
نخستین کالاها
یکسال پس از تاسیس مرکز ماشین های اداری ایران، شرکت موفق به دریافت نمایندگی انحصاری برند Olivetti و ماشین حساب های الکترونیکی Sharp شد. در آن زمان، ماشین حساب های شارپ در رده اولین ماشین حساب های الکترونیکی پیشرفته در سرتاسر دنیا به شمار می رفت. دریافت نمایندگی انحصاری دستگاه های سکه و پول شمار بانکی De La Rue در آن دوره از دیگر موفقیت های این شرکت به شمار می رفت.
نخستین کالاها
1352
محصولات بانکی و اتوماسیون اداری
گسترش بازار
مادیران نخستین کالاهای خود را با نمونه هایی باورنکردنی آغازکرده و تحولی عظیم در بازار اتوماسیون اداری و بانکداری ایجادکرد. دربرخی زمینه ها، سهم بازار مادیران بیش از 90% می باشد.
گسترش بازار
1353
تغییر برند شرکت
مرکز ماشینهای اداری ایران
پس از گسترش و افزایش فعالیت ها در زمینه ماشین های اداری و تجهیزات بانکی، نام شرکت به ”مرکز ماشین های اداری ایران“ تغییر یافت.
مرکز ماشینهای اداری ایران
1355
نمایندگی انحصاری توزیع و فروش
اولین ماشین تحریر
در سال 1355 مرکز ماشین های اداری ایران امتیاز انحصاری ماشین های تحریر Hermes را دریافت کرد. پس از کار با این دستگاه، اولین روش حروفچینی فارسی در ایران با ماشین های تحریر Hermes ابداع شد.
اولین ماشین تحریر
1356
دریافت نمایندگی
کامپیوترهای NIXDORF و CTM
مرکز ماشین های اداری ایران اولین کامپیوترهای Nixdorf وCTM را وارد سیستم بانکی کرد. در آن زمان این کامپیوترها اولین سیستم های غیرمتمرکز بوده و انقلابی بزرگ در صنعت IT محسوب می شدند. این کالاها به سرعت جذب مشاغل کوچک تا متوسط بازار شدند.
کامپیوترهای NIXDORF و CTM
1359
رویدادی جهانی
انقلاب اسلامی ایران
دوران انقلاب و جنگ تحمیلی، سالهای پرتنش و مشقت باری را برای شرکت به همراه داشت. علیرغم فشارجنگ و تحریم های ناشی از آن، مرکز ماشین های اداری ایران همچنان به تلاش خود در راستای اهداف شرکت و رضایت مندی مشتریان ادامه داد.
انقلاب اسلامی ایران
1363
نوآوری
ورود اولین کامپیوتر به ایران
مرکز ماشین های اداری ایران اولین کامپیوترهای خانگی Commodore را وارد بازار ایران کرد. شرکت Commodore با اعطای نمایندگی به ما توانست 100% سهم بازار ایران را به خود اختصاص دهد.
ورود اولین کامپیوتر به ایران
1363
نوآوری
اولین دستگاه فاکس در ایران
مرکز ماشین های اداری ایران اولین شرکت خصوصی بود که دستگاه های فاکس را به بازار ایران معرفی کرد. آخرین فن آوری شرکت شارپ خیلی زود توانست جایگاه خود را دربین محصولات دیگر به دست آورد. کمپین تبلیغاتی ”فقط شارپ!“ موجب محبوبیت و معرفی بهتر این برند در بازار ایران شد.
اولین دستگاه فاکس در ایران
1364
اولین برند مادیران
راه اندازی برند UNITEC
مرکز ماشین های اداری ایران اولین ماشین حساب و کامپیوتر برند خود با نام تجاری Unitec را راه اندازی کرد. این روند تا سال 1373 و دریافت نمایندگی انحصاری Olivetti ادامه پیداکرد. برند Olivetti جایگزین محصولات Unitec شد.
راه اندازی برند UNITEC
1368
نوآوری
ورود اولین لپ تاپ به بازار ایران
در سال 1368 اولین لپ تاپ با برند شارپ توسط مرکز ماشین های اداری ایران وارد بازار ایران شد.
ورود اولین لپ تاپ به بازار ایران
1368
نمایندگی توزیع
ورود برند اپسون به ایران
طی یک توافق نامه با شرکت Seikosha Printers (امروزه تحت عنوان Seiko Epson شناخته می شود) نمایندگی انحصاری محصولات اپسون به مادیران اعطاء شد. مرکز ماشین های اداری ایران در سال 1370، فروش چاپگرهای لیزری و جوهرافشان اپسون را آغاز کرد.
ورود برند اپسون به ایران
1373
ایجاد شرکت مستقل
خدمات پس از فروش
از بدو تاسیس شرکت، پشتیبانی از مشتریان همواره یکی از دغدغه های اساسی مادیران بوده است. در سال 1373برای ارائه خدماتی بهتر و متمرکزتر، بخش خدمات مرکز ماشین های اداری ایران در قالب شرکتی مجزا و تحت عنوان ”خدمات ماشین های داری ایران“ به عنوان شعبه ای مستقل تشکیل شد. بزرگترین و مجهزترین مرکز خدمات IT در ایران ماحصل پایه گذاری این مرکز می باشد.
خدمات پس از فروش
1373
پایه گذاری اولین تولید و توسعه شرکت
آغاز تولید
درسال 1373 مرکز ماشین های اداری ایران تصمیم گرفت تا وارد عرصه تولید شود. طی توافقات صورت گرفته با شرکت LG Electronics، خط تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در کارخانه مادیران واقع در شهر صنعتی هشتگرد (80 کیلومتری تهران) راه اندازی شد. افتتاح کارخانه موجب شکل گیری شعبه جدید مادیران تحت عنوان ”صنایع ماشین های اداری ایران“ گردید.
آغاز تولید
1373
نوآوری
یک اولین دیگر در ایران
راه اندازی خط تولید مانیتورهای CRTتنها دستاورد صنایع ماشین های اداری ایران نبود. این شرکت موفق شد در سال1374 خط مونتاژ چاپگرهای Epson و Seikosha را افتتاح کند. کمی پس از آن نیز تولید مانیتورهای LCD آغاز شده و سهم بالایی از فروش منطقه را از آن خود کرد.
یک اولین دیگر در ایران
1380
تغییر نام برند
مادیران متولد شد
پس از تاسیس مرکز ماشین های اداری ایران در دهه 40، این شرکت توانست سه شعبه موفق و مستقل خود را راه اندازی کند. در این میان مرکز ماشین های اداری ایران نیازمند انتخاب یک نام مشترک برای برند و هویت تمامی شعبات خود بود. پس از ارائه گزینه های مختلف، سرانجام پیشنهاد ”مادیران“ ازجانب یکی از مهندسین شعبه خدمات پذیرفته شده و این نام به عنوان هویت مشترک شعبات و همچنین گارانتی شرکت انتخاب شد.
مادیران متولد شد
1385
افتتاح برند جدید مادیران
ورود ایکس ویژن به بازار ایران
درسال 1385 مادیران با راه اندازی خط تولید تلویزیون های X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. کیفیت بالای محصولات موجب قرارگیری این برند درجایگاه سوم بازار شد.
ورود ایکس ویژن به بازار ایران
1386
نوآوری و گسترش محصولات
اولین گوشی های تلفن همراه
در سال 1386شرکت مادیران تولید انبوه گوشی های تلفن همراه را تحت لیسانس LG Electronics آغاز کرد. باتوجه به ظرفیت بالای کشوربرای فروش گوشی های تلفن های همراه، برند LG خیلی زود توانست جایگاه مناسبی را در بازار تلفن همراه به دست آورد. پس از چندین ماه ، تغییر قوانین دولتی موجب توقف تولید گوشی های LG شد.
اولین گوشی های تلفن همراه
1387
راه اندازی دومین برند مادیران
تاسیس برند میوا
مادیران با دومین برند خود میوا وارد بازار تجهیزات جانبی کامپیوتر شد. تنها دوماه پس از راه اندازی میوا، این برند موفق شد 15% از سهم بازار تجهیزات جانبی کامپیوتر را به خود اختصاص دهد.
تاسیس برند میوا
1388
رویدادهای جهانی
ایران تحریم شد
در سال 1388 دولت آمریکا ایران را تحت سخت ترین تحریم های مالی قرارداد. افت شدید اقتصادی در کشور موجب شد تا مادیران و بسیاری از شرکت های دیگر فعالیت تجاری و خط مشی کاری خود را تغییر دهند.
ایران تحریم شد
1388
توسعه شرکت
احداث کارخانه تزریق پلاستیک
همگام باافزایش تولید، مادیران کارخانه تزریق پلاستیک خود را در منطقه هشتگرد و در فضایی بالغ بر 73000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه مجهز به جدیدترین روبات ها و سیستم های پیشرفته می باشد که در نوع خود بی نظیر است.
احداث کارخانه تزریق پلاستیک
1389
ساختمان جدید مادیران
اولین فضای اداری باز در ایران
در سال 1389، گروه مادیران تمامی شعبات خود را به ساختمان اداری تازه تاسیس مادیران منتقل کرد. این ساختمان تنها مرکز اداری با طراحی فضای باز در ایران می باشد. علاوه بر شعبات گروه مادیران، دفاتر مرکزی چندین شرکت بین المللی نیز در ساختمان مادیران قرارگرفته است.
اولین فضای اداری باز در ایران
1392
رویکردی جدید
سرمایه گذاری متفاوت
مادیران به منظور سرمایه گذاری در جدیدترین و به روزترین زمینه ها، شرکت سرمایه گذاری سیمرغ را تاسیس کرد. گروه مادیران و سیمرغ با شرکت در پروژه های متنوع و بین المللی، اقدامات بسیاری در جهت پیشبرد اهداف شرکت پیش رو دارند.
سرمایه گذاری متفاوت
1392
سرمایه گذاری در بخش مسکن
شرکت توسعه و عمران ساشا
باتوجه به اهمیت بخش مسکن در بازار ایران، گروه سرمایه گذاری سیمرغ و مادیران طی تصمیمی مشترک و جهت فعالیت در این بخش، شرکت ساشا را پایه گذاری کردند. این شرکت در کارنامه فعالیت خود پروژه های تکمیل شده و دردست احداث بسیاری را گنجانده است.
اطلاعات بیشتر
شرکت توسعه و عمران ساشا
1393
سرمایه گذاری در حیطه ای متفاوت
شرکت کیمیا سبز
گروه مادیران در سال 1390شرکت کیمیاسبز را با هدف کمک به حفظ محیط زیست تاسیس کرد. عمده فعالیت این شرکت تولید کیسه های پلاستیکی تخریب پذیر بر پایه گیاهی (نشاسته ذرت) می باشد.
اطلاعات بیشتر
شرکت کیمیا سبز
1395
گسترش فعالیت
لوازم خانگی
مادیران در ادامه برنامه های روبه رشد خود ، فعالیت در عرصه لوازم خانگی را آغاز کرده است. هم اکنون محصولاتی همچون یخچال فریزر و لباسشویی با برند X.Vision و گارانتی مادیران در بازار عرضه می شوند.
لوازم خانگی
1397
توسعه شرکت
احداث کارخانه لوازم خانگی
برای فراهم کردن امکانات بیشتر، مادیران کارخانه لوازم خانگی خود را در جنوب تهران و در فضایی بالغ بر 70000 مترمربع احداث کرد. این کارخانه با امکانات جدید محصولات با استانداردهای جهانی را فراهم می نماید.
احداث کارخانه لوازم خانگی