× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

همكاری‌مادیران‌با‌صدا و سیمابرای پخش‌دیجیتال‌برنامه‌ها

مسعود امیری،مدیرعامل صنایع ماشین های اداری ایران با بیان این مطلب گفت: با توجه به اینكه در آینده ای نزدیک تمام کشور توسط صدا و سیما تحت پوشش پخش برنامه ها به طور دیجیتال با کیفیت مطلوب و هزینه كم قرار می گیرد،تولید این SET-TOP BOX به گونه ای است كه تاییدیه نماینده معاونت فنی سازمان صدا و سیما را كسب می كند و دارای شناسنامه است در نتیجه اگر كالایی به صورت قاچاق وارد كشور شود با تغییر فركانس پخش برنامه ها،دیگر آن دستگاه كارایی نخواهد داشت.

وی افزود:این دستگاه بزودی با گارانتی مادیران در داخل كشور تولید می شود.

 

اخبار مرتبط

یوزپلنگ ایرانی در حمایت ایکس ویژن
جشنواره یوز به مناسبت روز ملی یوزپلنگ در 12 شهریور ماه 1394 در منطقه بیارجمند شاهرود با همکاری موسسه حیات وحش میراث پارسیان ، UNDP و سازمان محیط زیست و با حمایت مالی ایکس ویژن برگزار گردید.
جشنواره ویژه مادیران برای جام جهانی برزیل 2014
مادیران برای همراهی با علاقه مندان فوتبال و در جهت رضایت تمامی خریداران گیرنده دیجیتال X.VISION، اقدام به برگزاری قرعه کشی ویژه ای بین مشتریان گیرنده دیجیتال X.VISION نموده است.
تجهیز كامپیوترهای شخصی و نوت بوك به گیرنده دیجیتال
در ادامه روند تولید دستگاههای گیرنده امواج دیجیتال X.VISION،محصول جدیدی از این دستگاه ها مخصوص كامپیوتر های شخصی و نوت بوك تولید شده است كه اكنون با خدمات یك ساله مادیران عرضه می شود.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال از سوی مادیران
بزودی مادیران به تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال یا SET-TOP BOX با نام DVB-T و برند X.VISION می‌پردازد