× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

V500 Photo اسكنر حرفه ای اپسون

این دستگاه دارای ویژگی هایی چون اسكن رنگی 48bit ورودی و خروجی و Optical Density با ظرفیت 3.4 است. حداكثر سایز اسكن در این اسكنر 216x297mm بوده و با برخورداری از 4 كلید مجزای Scan to PDF, E-mail, Copy, Start/Power دارای پورت USB 2.0 Hi-speedاست.

اسكن با كیفیت و سریع اسناد بدون نیاز به گرم شدن،اسكن عكس و نگاتیوهای سایز كوچك و متوسط،مجهز بودن به فناوری های حذف غبار و خراش و احیای رنگ های محو شده از قابلیت‌های مهم اسكنر V500 Photo اپسون است.

این اسكنر كه مناسب برای عكاسان حرفه ای است،با یك سال گارانتی مادیران در بازار ایران قابل دسترس كاربران است.

 

اخبار مرتبط

مادیران نخستین نماینده اپسون در ایران
مدیرعامل شركت مركزماشینهای اداری ایران گفت: مادیران بعنوان نخستین و باسابقه ترین نماینده انحصاری شركت اپسون در ایران همچنان فعالیت خود را در بازاریابی و فروش چاپگرهای جوهرافشان و سوزنی، اجرای پروژه های بانكی، عرضه تجهیزات فروشگاهی و ارایه انواع اسكنرهای تخت و بایگانی اپسون ادامه میدهد.
فتو اسكنر V600 اپسون با تكنولوژی Digital ICE
فتو اسكنر V600 اپسون به عنوان حرفه ای ترین اسكنر عكس،فیلم،نگاتیو و اسلاید با قابلیت اسكن فیلم های پانوراما،دستگاهی كاربردی و مناسب برای عكاسان است.
عرضه كالاهای مادیران در فروشگاه های زنجیره‌ای
شركت مادیران به منظور رفاه حال مشتریان و قابل دسترس بودن كالا،در طرحی نوآور محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش،در فروشگاه های زنجیره ای ارایه می كند.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.