بستن پنجره

دیتا پروژكتور DS211 اپتما با نمایش تصاویری بزرگ و رنگهایی طبیعی

كاربران با استفاده از این دیتاپروژكتور آموزشی اپتما حتی در سریعترین صحنه‌های فیلم نیزشاهد تصاویری صاف، یكپارچه، بی‌نقص و با رنگهای طبیعی خواهند بود.DS211 با بهره مندی از واكنش سریع تكنولوژی DLP و نسبت كنتراست بالای 3500:1، تصاویر سریع فیلم را با كیفیت مناسب و دقت كامل روی پرده،نمایش می‌دهد بطوریكه قسمتهای سیاه و سفید تصاویر به وضوح قابل تشخیص هستند.

تكنولوژی DLP به كار رفته در دیتاپروژكتور DS211 در مقایسه با سایر فن‌آوری ها،طول عمر دستگاه را به میزان بیشتری افزایش و هزینه های نگهداری آن را كاهش می دهد.این پروژكتور با برخورداری از لامپی با عمر 6هزار ساعت، مصرف برق بسیار اندكی دارد.

از دیگر محاسن این دستگاه تایمر آن است كه به طور اتوماتیك عملكرد دیتا پروژكتور را تحت كنترل خود دارد و در صورت استفاده نشدن،آن را بطور خودكار خاموش می‌كند.

زمان مورد نیاز برای خاموش یا روشن شدن این پروژكتور تنها 10 ثانیه است كه بطور قابل ملاحظه ای باعث صرفه جویی در وقت كاربر می‌شود.از دیگر ویژگیهای این دستگاه،صرفه جویی در زمان و مصرف انرژی در حالت 1w standby است.

گارانتی ماندگاری رنگ نیز از دیگر ویژگی های این دیتا پروژكتور است.اپتما كیفیت ماندگاری رنگ را تا 5 سال تضمین می كند. در صورت خرید DS211، شركت اپتما گارانتی می كند كه رنگ‌های تصویر محو نشوند و كیفیت نمایش تصاویر تا مدت 5 سال كاهش نیابد.

در حال حاضر دیتا پروژكتورهای اپتما با گارانتی و خدمات پس از فروش مادیران در بازار ایران عرضه می‌شوند.