بستن پنجره

عرضه مواد مصرفی چاپگرهای لیزری HP با نام تجاری MEVA توسط مادیران

مادیران در ادامه به این سوالات پاسخ داده است.
همانطور كه می‌دانید Lexmark, Epson, Samsung, canon, HP و... برندهای مختلف چاپگرهای جوهرافشان، لیزری و سوزنی در بازار ایران هستند كه در این بین برندهای HP و Epson سهم قابل توجهی از بازار خرید و فروش چاپگر را به خود اختصاص داده‌اند. بسیاری از این برندها دارای نمایندگی رسمی و انحصاری هستند، نظیر چاپگرهای جوهرافشان و اسكنرهای اپسون كه با گارانتی مادیران در سراسر ایران توزیع می‌شوند. اما برخی دیگر از جمله چاپگرهای لیزری و جوهرافشان HP ، به دلیل عدم نظارت صحیح به سهولت و با گارانتی‌ شركت‌های مختلف به فروش می‌رسند. عرضه نمونه‌های قاچاق یا تقلبی و به خصوص عرضه مواد مصرفی تقلبی در بازار نیز بیشتر به دلیل وجود بیش از یك نمایندگی معتبر برای این كالاها می باشد. با توجه به تجربه موفق شركت مادیران در زمینه تهیه و توزیع مواد مصرفی چاپگرهای جوهرافشان ، اكنون این شركت اقدام به تهیه مواد مصرفی چاپگرهای لیزری HP با نام تجاری میوا نموده است. لذا به زودی و با هدف حمایت از مصرف كننده ، مواد مصرفی HP با برند میوا "MEVA" توسط مادیران در بازار عرضه خواهد شد.
اكثر كاربران با اصطلاحاتی مانند كارتریج‌های لیزری "طرح" آشنا هستند. این كارتریج‌های لیزری كه نمونه‌های كپی‌برداری شده از كارتریج‌های لیزری اورجینال هستند ، در بازار به وفور یافت می‌شوند. نكته جالب اینكه تمامی این کارتریج‌ها در بسته‌بندی اورجینال و با هولوگرام اصلی فروخته شده و از لحاظ ظاهری تفاوتی با کارتریج‌های اصل ندارند! اما فاقد کیفیت لازم بوده و به دلیل استفاده از قطعات یا پودر تونر غیراستاندارد ، به چاپگرهای لیزری آسیب های جدی می رسانند و این امر نارضایتی وسیع خریداران را در پی داشته است. متاسفانه نمونه‌های طرح كارتریج آنقدر در بازار داخلی متقاضی دارند كه در كلاس‌های A،B،C و با قیمت‌های مختلف در بازار عرضه شده و فروشندگان بدون ارایه اطلاعات دقیق در مورد مشكلات استفاده از این كارتریج‌ها ، آنها را به مصرف‌كنندگان می‌فروشند. اقداماتی كه از سوی برخی فعالان بازار مواد مصرفی HP صورت می‌گیرد نه تنها باعث متضرر شدن عرضه‌كنندگان كارتریج‌های اورجینال شده، بلكه صدمات جدی بسیاری نیز به چاپگر كاربران وارد كرده است. از همه بدتر آنكه اطلاع‌رسانی دقیقی در این زمینه به مصرف‌كننده انجام نشده و به عبارتی از اعتماد یا بی‌اطلاعی مصرف‌كننده سوء استفاده می گردد.
كالاهای مصرفی HP با نام تجاری میوا ""MEVA به علت بهره مندی از مزایای رقابتی مهم نظیر قیمت مناسب، كیفیت بالا، فراوانی، سهولت دسترسی و خدمات پس از فروش، جایگزین بسیار مناسبی برای كالاهای مصرفی اورجینال است. كیفیت محصولات MEVA پس از گذراندن آزمایش‌های مختلف و دقیق از سوی كارشناسان مادیران تایید شده و تحت ضمانت و گارانتی تعویض این شركت به فروش می رسد.
برای كسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 82266-021 تماس حاصل فرموده و یا به وب سایت رسمی شركت مادیران به آدرس www.maadiran.com مراجعه نمایید.

 

اخبار مرتبط

كارتریج جوهر تقلبی تهدیدی برای چاپگرها
كارتریج جـوهر تقلبی با كاهش عمر چاپگر و صدمه به آن،تهدیدی جدی برای دستگاه محسوب می شوند.
تغییر نام تجاری ریبون های مادیران به میـوا
از این پس كالای مصرفی ریبون مادیران با نام تجاری میوا در بازار عرضه می شود.