بستن پنجره

ال‌جی در نمایشگاه GAMESCOM 2013

از جمله این مانیتورهای IPS می‌توان به EA53 بیست‌و‌چهار اینچ٬ تلویزیون فوقHD هشتاد‌و‌چهار اینچ٬ نمایشگر Laser صد اینچ و مانیتورهای لمسی مختلفی اشاره کرد که اکثرا فوق عریض و با نسبت کنتراست 21:9 تولید شده‌اند.
کاربرد تکنولوژی IPS در این مانیتورها سبب بازتولید مناسب رنگ شده و کیفیت تصویری خوبی را در هر زاویه‌دید (تا 178درجه) ارائه می‌دهد؛ به این‌شکل که در حین بازی٬ افراد در هر زاویه‌دیدی می‌توانند تصویر را با کیفیت مناسب دریافت کنند. همچنین خروجی گرافیکی این مانیتورها٬ رنگ‌ها را واقعی و با کمترین میزان محوشدگی و در نتیجه ایجاد خستگی چشمی نمایش می‌دهند. بنابر اعلام Electronic Arts که اسپانسر اصلی این دوره از نمایشگاه بود٬ 776 مانیتور ال‌جی در غرفه‌ این شرکت نصب شد و نسخه سازگار با نسبت کنتراست 21:9 بازی پرطرفدار و کلاسیک Need for Speed Most Wanted نیز از این مانیتورها پخش گردید.
در حاشیه این نمایشگاه٬ ال‌جی میزبان مسابقات Cosplay بود که به شرکت‌کنندگان این فرصت را می‌داد که همانند شخصیت فانتزی Manga و یا سایر شخصیت‌های مورد علاقه خود در بازی‌های رایانه‌ای لباس بپوشند و برنده جایزه شوند. همچنین شرکت‌کنندگان این امکان را یافتند تا در بازی آن‌لاین KING of GAME شرکت و به رقابت بپردازند؛ این بازی آن‌لاین که تاکنون بالای10000 نفر شرکت‌کننده داشته٬ یکی از پرطرفدارترین بخش‌های نمایشگاه امسال بود.