× جستجو در مادیران ...

بستن پنجره

جشنواره ویژه مادیران برای جام جهانی برزیل 2014

مسابقات جام جهانی فوتبال برزیل 2014 که در خرداد و تیر ماه سال جاری در شهرهای مختلف برزیل برگزار خواهد شد، به صورت اختصاصی از شبکه 3 و شبکه ورزش(دیجیتال) صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم پخش می گردد. در این بین مادیران برای همراهی با علاقه مندان فوتبال و در جهت رضایت تمامی خریداران گیرنده دیجیتال X.VISION، اقدام به برگزاری قرعه کشی ویژه ای بین مشتریان گیرنده دیجیتال X.VISION نموده است. در این جشنواره که به اختصار ((جشنواره گل ایکس ویژن)) نام گرفته است، مادیران به تعداد کل گل های زده شده در تمامی 64 مسابقه جام جهانی برزیل 2014 به ازای هر گل یک ایران چک 50 هزارتومانی به قید قرعه هدیه خواهد داد و به این ترتیب در این جام جهانی "تمام گل ها جایزه دارند".

این قرعه کشی بین کلیه خریداران گیرنده دیجیتال ایکس ویژن که از تاریخ 1 اردیبهشت 1393 الی 20 تیر ماه 1393 اقدام به خرید نموده و کد حرفی و عددی کارت کلوپ مادیران (به ترتیب ذیل) را که داخل بسته بندی دستگاه گیرنده دیجیتال قراردارد به شماره پیامک 30008226 ارسال نمایند، برگزار خواهد شد. قرعه کشی این طرح با حضور مسئولین ذی ربط در عید فطر سال 1393 برگزار و نتایج آن از طریق جراید و وب سایت مادیران به اطلاع عموم خواهد رسید.
لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 02182191919 تماس حاصل فرمایید.

 

اخبار مرتبط

یوزپلنگ ایرانی در حمایت ایکس ویژن
جشنواره یوز به مناسبت روز ملی یوزپلنگ در 12 شهریور ماه 1394 در منطقه بیارجمند شاهرود با همکاری موسسه حیات وحش میراث پارسیان ، UNDP و سازمان محیط زیست و با حمایت مالی ایکس ویژن برگزار گردید.
تجهیز كامپیوترهای شخصی و نوت بوك به گیرنده دیجیتال
در ادامه روند تولید دستگاههای گیرنده امواج دیجیتال X.VISION،محصول جدیدی از این دستگاه ها مخصوص كامپیوتر های شخصی و نوت بوك تولید شده است كه اكنون با خدمات یك ساله مادیران عرضه می شود.
مادیران درخشان ترین ستاره فناوری اطلاعات ایران
مادیران با كسب 3 تندیس زرین و 4 تندیس كالای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ماشین های اداری ایران بیشترین جوایز نخستین جشنواره ستاره‌های فناوری ایران را به خود اختصاص داد.
همكاری‌مادیران‌با‌صدا و سیمابرای پخش‌دیجیتال‌برنامه‌ها
باشگاه خبرنگاران - مادیران با تولید SET-TOP BOX با نام DVBT سیگنالهای فشرده و یا کد شده دیجیتالی فرستاده شده از سوی صدا وسیما را پس از دریافت و كد گشایی، به سیگنالهای آنالوگ قابل نمایش روی صفحه تلویزیون تبدیل می كند
تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال از سوی مادیران
بزودی مادیران به تولید دستگاه گیرنده امواج دیجیتال یا SET-TOP BOX با نام DVB-T و برند X.VISION می‌پردازد